دسته بندی محصولات
تجهیزات جانبی سفر و کمپینگ
تجهیزات جانبی سفر و کمپینگ
جا مسواکی
جا مسواکی
دستمال سر و گردن
دستمال سر و گردن
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 10 کالا از 10

تجهیزات سفر

می دانیم که برای سفر کردن به تجهیزات کاملی نیاز داریم که لازم است با خود به همراه ببریم. فراموش کردن کوچکترین ابزار ساده هم می تواند باعث تشویش در سفر شود. تجهیزات سفر به دو دسته ضروری و غیر ضروری تقسیم می شود.
تجهیزات ضروری سفر شامل: چمدان و کوله پشتی، چادر مسافرتی، ابزار کمک های اولیه، زیر انداز، چتر، ابزار کاربردی، ظروف اضافه، کفش مناسب،و سایر وسایل های کوچک و ضروری.
البته تجهیزات سفر به اینکه چه سفری باشد و چند روز طول بکشد بستگی دارد. تجهیزات سفر در سفرهای زیارتی، کوهنوردی، تفریحی، فرهنگی، خانوادگی و… متفاوت است.

برای مثال در سفر طبیعت گردی و کوهنوردی نیازمند چراغ ، پیکنیک، کلاه، کیسه خواب و … هستیم اما در سفر های یک روزه و شهرهای اطراف به این موارد نیاز نداریم.

در خرید تجهیزات سفر چه بصورت آنلاین چه بصورت حضوری باید به جنس آن بسیار دقت کنیم زیرا امکان خراب شدن و پارگی در سفر امکان دارد به همین منظور باید جنس و برندی را انتخاب کنیم که با دوام باشد.

فروشگاه تکدو تجهیزات کاربردی سفر از جمله: فلاسک گرم و سرد، طناب، ماگ سفر، چاقو و… را با بهترین کیفیت موجود کرده است. شما می توانید برای فراهم کردن سایر تجهیزات سفر به قسمت جست و جو فروشگاه تکدو بروید و محصول مورد نظر خود را همراه با عکس و فیلم و مشخصات کامل مشاهده کنید. در تکدو محتوای مربوط به هر محصول نوشته شده است و توسط واحد فنی از نظر سلامت فیزیکی بررسی می گردد. سفارش شما در کمترین زمان و بدون نقص ارسال خواهد شد. با یک بار خرید از فروشگاه تکدو از سایر تخفیف ها نیز برخوردار شوید.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )