دسته بندی محصولات
آلات موسیقی
آلات موسیقی
لوازم تحریر
لوازم تحریر
۱۷+

دسته بندی دیگر

براساس قیمت (تومان)
برند
رنگ

نمایش 1 - 4 کالا از 4

کتاب، لوازم تحریر و هنر

دنیای دانش آموزان و مدرسه با کتاب ها و لوازم التحریرهای رنگارنگ و متنوع گره خورده است.
 کتاب ها، از نظر موضوع به ده ها دسته تقسیم می شوند، این دسته بندی ها شامل کتاب ادیان، اقتصاد، علمی، اجتماعی، حقوق، زبان، سلامت، منطق، کتاب کودک و نوجوانان، اطلاعات عمومی، کتاب های درسی کنکوری و دانشگاهی، فانتزی، عاشقانه، رمان و … است. کتاب خوب ویژگی های مثبت زیادی دارد که می تواند انتخاب اول همگی باشد، به عنوان مثال نباید کسل کننده باشد بلکه باید محور داستان را تا پایان رعایت کند. در فروشگاه اینترنتی تکدو انواع کتاب های قدیمی تا کتاب های جدید و خواندنی، از معروف ترین نویسنده ها تا نویسندگان تازه کار، برای فروش موجود می باشد. کتاب خواندن را به کودکان خود از کودکی آموزش دهید تا در آینده نتیجه ثمربخش آن را مشاهده کنید.
لوازم التحریر ها، یکی از پرمصرف ترین وسایل کودکان است. فروشگاه اینترنتی تکدو مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین لوازم التحریر مانند: دفتر و دفترچه، خودکار و روان نویس، مداد، چسب، پاک کن، اتود و … را گردآوری کرده است. امروزه لوازم التحریر فانتزی بسیار ترند شده و طرفداران بسیاری پیدا کرده است، همچنین باید این را در نظر داشت که خرید و استفاده از لوازم تحریر فانتزی برای کودکان، باعث ایجاد انگیزه برای درس خواندن می شود. برای خرید لوازم التحریر می توانید به قسمت دسته بندی کتاب و لوازم التحریر و هنر مراجعه کرده و از تنوع بالای محصولات بهره مند شوید.
بخش هنر، کتاب، رمان و لوازم التحریر یکی از متنوع ترین بخش های فروشگاه اینترنتی تکدو است. انواع کتاب و صنایع دستی، تابلو فرش، فیلم، مجله، لوازم تحریر، ساز هایی مانند هنگ گیتار، درام، سنتور، پیانو و … با بهترین قیمت ها و از بهترین برندها در دسترس قرار دارد. خرید آنلاین کتاب، لوازم التحریر و هنر از طریق فروشگاه اینترنتی تکدو در کمتر از چند دقیقه انجام می شود.

مقایسه ( 0 مورد )