دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

چسب صنعتی

همانطور که می دانید چسب برای چسباندن محکم دو یا چند سطح به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. چسب صنعتی با قدرت چسبندگی بیشتر در تمامی صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. هر یک از چسب های صنعتی دارای مکانیزمی هستند که سطح های مختلف را به یکدیگر می چسبانند.
چسب های صنعتی با توجه به اشکال و کاربردشان به مدل های اسپری، نواری، پودری و مایع تقسیم می شوند.
اسپری: چسب اسپری در واقع نوعی چسب همه کاره است و استفاده از آن راحت است. چسب اسپری معمولا به رنگ های قرمز و زرد تولید می شود اما انواع شفاف( بی رنگ ) آن نیز وجود دارد. چسب اسپری از ترکیب رزین های صنعتی، پلیمر های لاستیکی ساخته شده و غیر قابل اشتعال است.
نواری: چسب نواری شامل یک روکش یا حامل است، که این روکش می تواند کاغذ، نوار پلاستیکی، فویل و … باشد. بر روی این روکش یک ماده چسبنده کشیده می شود که البته این ماده چسبنده هم بنا بر ماده مورد استفاده، انواع مختلف دارد. در سایت تکدو می توانید انواع چسب نواری اعم از چسب نواری پهن، چسب نواری آب چسب، چسب نواری کاغذی، چسب نواری دو طرفه، چسب نواری برق، چسب نواری برزنتی و … را خریداری نمایید.
پودری: چسب پودری یکی از بهترین و پرکاربردترین محصولات است که بسیاری از کاشی کارها از آن استفاده می کنند و پیمانکاران ساختمانی آن را بهترین ماده موجود برای نصب کاشی ها می دانند.
مایع: یکی از متداول ترین چسب های مصرفی است که برای چسباندن اجسام کاربرد دارد.
خرید چسب صنعتی با وجود تعداد کاربرد و تنوع در برند، کار سخت و گیج کننده ای است. برندهای ایرانی و خارجی انواع چسب را برای مصارف مختلف تولید و آن را در اختیار شما قرار می دهند. شما می توانید چسب مورد نظر خود را از میان برندهای دیاموند، جانسون، دلتا، سینا، کاسپین و … تهیه کنید.
فروشگاه اینترنتی تکدو طیف گسترده ای از انواع چسب و برندهای پرطرفدار و با کیفیت را به شما ارائه می دهد.

مقایسه ( 0 مورد )