دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

  • شانه ماشین اصلاح مدل WAHL ست 6 عددی
    بنفشسرمه ایسفید + 1
    تخفیف!

    شانه ماشین اصلاح مدل WAHL ست 6 عددی

    قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 45,000 تومان است. %10

ماشین اصلاح سر

افراد برای این که ظاهری آراسته داشته باشند لازم نیست مدام به آرایشگاه بروند آن ها می توانند با خرید یک ماشین اصلاح سر، آرایشگاه کوچکی را به خانه خود بیاورند و به سادگی ظاهری زیبا را به خود هدیه بدهند.
یک ماشین اصلاح چه ویژگی هایی دارد؟

در خرید ماشین اصلاح سر باید نکاتی را در نظر داشته باشید و مهم تر از همه باید مشخص کنید می خواهید ماشین اصلاح سر شما با سیم باشد یا دستگاهی که با باتری و بدون نیاز به سیم برق کار کند. اینکه دستگاه شما ضد آب هم باشد یکی از نکات مهم است که باید به آن توجه کنید شما اگر بخواهید مو های خود را زیر دوش آب اصلاح کنید باید از ضد آب بودن ماشین اصلاح اطمینان کامل را داشته باشید همچنین سری های جداشونده ماشین اصلاح سر و قابل شستشو بودن آن ها نقش بسیاری در نگهداری بهتر و بهداشت بیشتر خواهد داشت. تیغه های ماشین اصلاح سر شما باید ضد زنگ باشد تا به پوست سر آسیب نزند و باعث کاهش عملکرد دستگاه نشود. برخی ماشین اصلاح سر مجهز به تیغه های تیز شونده هستند که عمل اصلاح مو را بسیار آسان می کند.
فراموش نکنید اگر پوست و مویی حساس دارید باید از ماشین اصلاح های فویلی استفاده کنید زیرا این دستگاه ها مجهز به شانه هایی است که ابتدا موی سر را بالا می کشند و سپس عمل اصلاح مو را انجام می دهند به این ترتیب شانه های دستگاه کمترین تماس را با پوست سر خواهد داشت. ماشین اصلاح ها ممکن است سری های مختلفی برای اصلاح صورت، گوش و بینی داشته باشند پس می شود از یک ماشین اصلاح استفاده های بیشتری نیز داشت.
تمامی محصولات تکدو از طریق فروشندگان مطمئن تامین می شود و همه محصولات به طور مستقیم پس از ثبت سفارش از طریق انبار تکدو بسته بندی و ارسال می گردد کالا ابتدا توسط واحد های فنی بررسی می گردد و پس از صحت سلامت فیزیکی و عدم وجود مشکل در انبار ثبت می گردد و به محض ثبت سفارش بدون هیچگونه اتلاف وقت مستقیم از انبار تکدو به آدرس مشتری ارسال می شود.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )