دسته بندی محصولات
کیف و کوله پشتی مدارس
لوازم اداری
ملزومات هدیه
ملزومات هدیه
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 4 کالا از 4

لوازم تحریر

هرچیزی که یک دانش آموز و دانشجو به آن نیاز دارد، لوازم تحریر مناسب است. یکی از لذت بخش ترین بخش های رفتن به مدرسه، اوایل هر سال تحصیلی است که بچه ها تصمیم به خرید لوازم تحریر دارند.

لوازم تحریر شامل ابزارهایی برای نقاشی کشیدن، نوشتن، رسم شکل های مختلف و … می باشد که همه ما با آن ها از زمان کودکی در مهد کودک سپس در مدرسه و بعد از آن در ایام دانشجویی آشنا هستیم و از آن ها استفاده کرده ایم.

مداد، خودکار، دفتر یادداشت، تراش، پاک کن از جمله پرکاربردترین لوازم تحریر محسوب می شوند. اما دسته بندی لوازم تحریر معمولا شامل نوشت افزار تحصیلی، ابزار خوشنویسی، ابزار اداری، لوازم کارهای هنری، ابزار مهندسی، وسایل کمک آموزشی، هدایای تبلیغاتی و … می باشد.

نوشت افزار تحصیلی: این بسته ها می توانند حاوی مداد، پاک کن، تراش، خودکار، غلط گیر، جامدادی، ماژیک، هایلایتر و چندین و چند وسیله دیگر باشند که می توانید بر اساس نیازهایتان از میان آن ها انتخاب کنید.

ابزار خوشنویسی: به وجود آوردن هنر خوشنویسی نیازمند استفاده از قلم نی، مرکب، کاغذ، قلم تراش، قطزن، قلم دان، زیر مشقی، دوات و لیقه می باشد.

ابزار مهندسی: بسته های ابزار مهندسی بیشتر برای دانشجویان و دانش آموزان سال های بالا طراحی شده است و این ابزار شامل خط کش، گونیا، نقاله، تخته و … هستند.

برندهای تولیدکننده لوازم تحریر

گزینه هایی مانند آریا، پاپکو، سی کلاس، فابرکاستل، آکسفور، پنتر و … تعدادی از بهترین گزینه هایی هستند که می توانید لوازم تحریر مناسب را برای مقطع های تحصیلی مختلف تهیه کنید.

خرید لوازم تحریر در فروشگاه اینترنتی تکدو

تنوع محصولات در فروشگاه ینترنتی تکدو بسیار بالا است و بیشتر جنس ها را می توانید در صفحه تکدو پیدا کنید، شما می توانید با بررسی مشخصات قیمت بسته های لوازم تحریر بهترین محصولات را سفارش داده و تحویل بگیرید.

مقایسه ( 0 مورد )