دسته بندی محصولات
توپ
توپ
لوازم جانبی ورزش های توپی
لوازم جانبی ورزش های توپی
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 8 کالا از 8

ورزش های توپی

ورزش های توپی رتبه اول پرطرفدارترین رشته ورزش را در بین رشته های ورزشی به دست آورده است. هر کدام از توپ ها با یکدیگر متفاوت هستند و هرکدام از آن ها برای یک رشته ورزشی مناسب هستند.

توپ فوتبال: این مدل توپ ها به سه دسته

توپ معمولی: این مدل توپ ها امروزه بیشترین فروش را دارند و در بین مردم و کودکان بسیار پر طرفدار هستند،توپ های معمولی برند خاصی ندارند.
توپ چهل تیکه: (توپ هایی هستند که در سالن فوتبال یا چمن فوتبال از آن ها استفاده می شود)، تقسیم بندی می شوند. معروف ترین برند توپ های چهل تیکه عبارتند از: آدیداس، نایک، پوما و … که از تمامی این مدل ها در فروشگلاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

توپ والیبال: این مدل توپ ها در دو طرح:

معمولی: که جنسی مناسب برای بازی کودکان دارد و جنس توپ والیبال معمولی لاستیکی است اما وزن کمی دارد.
حرفه ای: که همان توپ های مخصوص والیبال است و در مسابقات حرفه ای هم معمولا از آنها استفاده می شود، در مسابقات والیبال هم معمولا آنها را مشاهده کرده اید و در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند. معتبر ترین برند های توپ والیبال عبارتند از: بتا، گلد کاپ و… ه در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

فوتبال دستی، پینگ پنگ و بیلیارد: ورزش های میزی از مهیج ترین ورزش های جهان هستند و در اکثر گیم نت و باشگاه های بیلیارد هم موجود هستند، فوتبال دستی ها از یک میز لبه دار و چهار میله برای هر طرف که به میله ها بازیکنان متصل هستند و بازینان فتبال دستی معمولا در رنگ های قرمز و آبی وجود دارند. پینگ پونگ: برای انجام ورزش پینگ پونگ نیاز به یک میز پینگ پونگ، یک جفت راکت و یک توپ نیاز است. بیلیارد: بیلیارد و اسنوکر از پر طرفدار ترین ورزش ها هستند و برای انجام آنها نیاز به میزهای مخصوص برای هر کدام دارید، گیو بازی، شار بیلیارد و اسنوکر و گچ برای گیو از دیگر وسایل لازم این ورزش هستند.

مقایسه ( 0 مورد )