دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 21 کالا از 21

اتو مو و حالت دهنده

دغدغه بسیاری از دختران و زنان آرایش موهایشان است، و حالت دادن مو گاهی اوقات کاری هزینه بر است. تقریبا همه افراد می خواهند که همیشه موهایی زیبا و مرتب داشته باشند اما نمی توانند هفته ای چند بار به آرایشگاه مراجعه کنند، راه حل این مسئله استفاده کردن از اتو مو و حالت دهنده ها است. این محصولات از امکانات و قابلیت های ویژه ای برخوردار هستند و در هر زمان که بخواهید موهایتان را به زیباترین حالت ممکن در می آورند.
اتو مو و حالت دهنده ها در مدل های مختلفی عرضه می شوند و اختلاف این مدل ها در جنس صفحه، عرض صفحه، شکل صفحه، روکش صفحه، میزان حرارت تولیدی، نحوه تنظیم حرارت و نحوه نمایش حرارت است.

انواع اتو مو و حالت دهنده

اتو مو با کفی های معمولی: این نوع کفی ها از جنس فلز ساخته شده و قابلیت تنظیم درجه حرارت ندارند.
اتو مو با کفی های سرامیک: قابلیت های مختلفی در این اتو مو تعبیه شده است. کیفیت سرامیک بکار رفته در این اتو مو ها مختلف است و کمتر به مو آسیب می رساند به همین دلیل نسبت به اتو مو های معمولی یا فلزی طرافداران بیشتری دارد.
اتو مو با کفی های تورمالین: کفی های اتو موی تورمالین به آرامی گرم می شوند بنابراین درجه حرارت را در خود نگه می دارند و به جای خشک کردن و بد حالت کردن مو، موها را درخشان و خوش حالت می کنند.
اتو مو با کفی آیونیک: این اتو مو ها نسبت به دیگر اتو مو و حالت دهنده ها گران‌تر هستند. اگر موهای شما خشک است بهتر است از این مدل اتو مو استفاده کنید. در واقع این اتو مو باعث می شود که رطوبت مو های شما از دست نرود و حتی رطوبت از دست رفته مو ها را بر می گرداند و مانع از خشک شدن مو ها می شود.
اتو مو با کفی های تیتانیومی: این مدل کفی ها خیلی زود داغ می شوند و به نسبت، بسیار سریع از دیگر اتو مو ها حرارت را منتقل می کنند.
اتو مو با کفی کراتین: همانطور که می‌دانید کراتین یکی از اجزای تشکیل دهنده مو است، اما خاصیت منحصر به فرد آن نرم‌کنندگی قوی مو و تولید یون های زیاد است.

خرید اینترنتی اتو مو و حالت دهنده

خرید اینترنتی انواع لوازم برقی از سایت تکدو امکان‌پذیر است. سفارش و خرید اتو و حالت دهنده، انواع فر کننده ها و صاف کننده های مو از طریق سایت تکدو و در کمتر از چند دقیقه انجام می شود.

انواع برند های تولید کننده اتو مو و حالت دهنده

در سایت تکدو می توانید انواع مختلفی از اتو مو و حالت دهنده ها، نظیر جیمی، باربیلیس، وی جی آر، استایلر، سوکانی، فاپا، پرو مکس، میک تایم، رمینگتون، فیلیپس و … را خریداری نمایید.

 

مقایسه ( 0 مورد )