دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 4 کالا از 4

توپ

بازی کردن در زندگی کودکان و نوجوانان بسیار تائیرگذار است آن ها می توانند با بازی کردن مهارت های بسیاری را یاد بگیرند. با بازی کردن می توان به کودکان کار گروهی، مسئولیت پذیری و همراهی کردن با دیگران و پیدا کردن دوستان جدید را آموخت.
توپ یکی از ساده ترین اسباب بازی های جهان معرفی شده است که عموما در دسترس همگان است. با مشاهده ی کودکان و یا طبق تجربه ی شخصی خودتان متوجه می شوید که بازی با توپ یکی از قسمت های مهم روند رشد برای یک کودک می باشد.
بازی کردن با توپ تنها محدود به سن کودکان نیست بزرگسالان نیز برای اوقات فراغت و زمانی که در سفر و گردش هستند به بازی کردن با توپ مشغول می شوند و توپ یکی از وسیله های ورزشی بسیار پر کاربرد است، وسیله ای بسیار کارآمد و در دسترس برای بازی کردن است.
به کمک توپ می توان انواع بازی های فوتبال، بسکتبال، هندبال، کریکت، والیبال و … را انجام داد و لحظات خوشی را رقم زد.
توپ ها گرد هستند و از لاستیک، پلاستیک و کائوچو تهیه می شوند، انواع مختلفی دارند و هر یک از آن ها برای یک بازی طراحی شده اند از نظر سایز و وزن نیز متفاوت هستند و برخی از آن ها دارای تور حمل توپ هستند. برخی از توپ ها برای کودکان تنها جنبه سرگرمی دارد، به همین دلیل برخی از شرکت های تولید اسباب بازی سبد هایی پر از توپ های کوچک و بزرگ رنگارنگ را برای کودکان تهیه کرده است تا بتوانند به راحتی با آن ها سرگرم شوند.
برای خرید اینترنتی انواع توپ می توانید به فروشگاه اینترنتی تکدو مراجعه کنید. فروشگاه ما مجموعه ای از بهترین توپ های فوتبال، والیبال، هندبال، تنیس روی میز و … را گردآوری کرده است. بهتر است پیش از خرید توپ به نوع بازی و تفریح خود توجه کنید و متناسب با آن خرید خود را انجام دهید.

مقایسه ( 0 مورد )