دسته بندی محصولات
ابزار ایمنی
ابزار دستی
ابزار دقیق و اندازه گیری
ابزار دمش و مکش
لوازم مصرفی
نظم دهنده ابزار
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 12 کالا از 38

ابزار غیر برقی

ابزار غیر برقی شامل ابزارهایی است که بدون نیاز به انرژی برق یا انرژی دیگری به کار گرفته می شود. ابزار های غیربرقی دستی و بسیار راحت مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از ابزار های غیر برقی مزیت های فراوانی دارد از جمله اینکه با انرژی های دیگری سر و کار ندارد و تنها به وسیله ی نیروی انسانی قابل استفاده است.
ابزار غیربرقی بسیار متنوع است ازجمله: لوازم مصرفی، ابزار ایمنی، ابزار دستی، نظم دهنده، تجهیزات کارگاهی و صنعتی در این دسته بندی قرار می گیرد.
ابزار ایمنی: ابزار ایمنی برای انجام دادن کارهای مختلف به کار می رود که شامل لباس کار ایمنی، کفش ایمنی، عینک ایمنی، محافظ گوش، ماسک تنفسی و… می باشد. توجه داشته باشید که حین کار باید وسایل های لازم جهت ایمن کردن خود را به همراه داشته باشید زیرا محافظت از بدن بسیار حائز اهمیت می باشد.
ابزار دستی: ابزار دستی شامل انواع متر، کاتر، آچار بکس، چکش، انبر دست و… می باشد که جنس های متفاوتی دارند. متراژ و متر لیزری از انواع مختلف متر می باشد.

نظم دهنده: ابزار و وسایل های مورد نیاز برای جلوگیری از نامرتبی و نظم دادن به آن ها بسیار نیاز می شود. جعبه ی ابزار و نظم، به شما این امکان را می دهد تا به راحتی نیز به وسایل ها دسترسی داشته باشید.

لوازم مصرفی: لوازم مصرفی نیز شامل انواع چسب صنعتی، بست و لوازم بسته بندی، لوازم مصرفی خودرو و لوازم اداری و… می شود. لوازم مصرفی در کارگاه ها و محیط های مربوطه بسیار به کار خواهد آمد.

ابزارهای ذکر شده از مهمترین و کاربردی ترین ابزار در خانه و کارگاه ها می باشد.

فروشگاه اینترنتی تکدو ارئه دهنده بهترین و باکیفیت ترین محصولات غیر برقی با مناسب ترین قیمت است و همچنین محصولات فروشگاه تکدو دارای گارانتی و اصالت سلامت فیزیکی کالا می باشد. شما می توانید محصول مورد نظرتان را در تکدو سرچ کنید تا فروشگاه تکدو در کمترین زمان بسته شما را ارسال کند.

مقایسه ( 0 مورد )