دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

  • ماشین اصلاح سر روزیا مدل HQ 276
    سفید

اصلاح بدن آقایان

بسیاری از آقایان هستند که به نظافت و آراستگی خود اهمیت می دهند و اصلاح سر و صورت و بدن خود را رعایت می کنند. موهای زائد باعث ایجاد ناراحتی افراد می شود از این رو حذف و از بین بردن موهای زائد بدن از بهترین روندهای نظافت است. استفاده از تیغ شیو برای حذف موها روشی آسان است اما عوارض استفاده از آن به قدری زیاد است که کارشناسان اقدام به ابداع روش های نوین نموده اند.
ریش تراش یک دستگاه خانگی همه کاره و مقرون به صرفه برای آقایان به شمار می رود که امروزه اولین انتخاب مردان برای نظافت موهای زائد است.

ماشین های اصلاح موجب زخم شدن پوست نمی شوند البته باید توجه داشته باشید که به آرامی از آن استفاده کنید.
در استفاده از ریش تراش ها و ماشین اصلاح باید چند نکته را رعایت کنید، سعی داشته باشید که قبل از اصلاح صورت خود را نمناک کنید و سپس خشک نمایید. در هنگام اصلاح ریش و بدن خود در خلاف رویش مو اصلاح را انجام دهید.
لوازم جانبی ریش تراش را بعد از استفاده باید شست وشو داد و کامل آن را خشک کرد، زیرا در صورت رطوبت احتمال زنگ زدن تیغه و دستگاه وجود دارد، بعد از استفاده سعی کنید تیغه ها را روغن کاری کنید با این کار عمر تیغه ها افزایش می یابد.

برند های معروف زیادی مانند فیلیپس، وال، روزیا، دینگ لینگ و…در سراسر دنیا تولید شده اند. شما می توانید انواع دستگاه ها و لوازم اصلاح موی بدن و ریش تراش را با مناسب ترین قیمت در فروشگاه تکدو مشاهده کنید. محصولات موجود در فروشگاه تکدو با محتوای دقیق و مشخصات کامل همراه با عکس و فیلم برای شما به نمایش داده شده و توسط واحد فنی بررسی و تحلیل می گردد. فروشگاه تکدو در مناسبتی ها تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان در نظر گرفته که پیشنهاد می شود این تخفیف های ویژه را از دست ندهید.

مقایسه ( 0 مورد )