دسته بندی محصولات
تقویت مچ
تقویت مچ
دیسک پرتاب
دیسک پرتاب
طناب
طناب
کش بدنسازی
کش بدنسازی
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 11 کالا از 11

تجهیزات ایروبیک و تناسب اندام

اگر شما در حال راه اندازی یک باشگاه هستید و یا به طور جدی در منزل ورزش می کنید، حتما به لوازم جانبی آن ها نیز نیاز دارید.تجهیزات تناسب اندام در باشگاه یکی از عوامل کلیدی در انتخاب یک مرکز تناسب اندام توسط مشتریان است.
دستگاه های ورزشی اغلب یکی از پرکاربردترین تجهیزات در باشگاه تناسب اندام هستند و تجهیز کامل آن‌ها به آخرین تکنولوژی ها برای شما باید بسیار مهم باشد. با این حال، اینها تنها عواملی نیستند که تفاوت را ایجاد می کنند، مرغوبیت لوازم تناسب اندام نیز مهم هستند. برای اینکه بتوانید همه این عناصر را بهتر بشناسید، می خواهیم در مورد این لوازم ضروری برای تجهیزات باشگاه خود بیشتر توضیح دهیم.

۱-استپ:

استپ وسیله ای برای هوازی است که سکویی بلند را برای ورزشکار فراهم می کند و به آنها اجازه می دهد تمرینات هوازی را انجام دهند.

۲-نیمکت تمرین:

یک نیمکت تمرینی ابتدایی اما چند منظوره از ضروریات سالن بدنسازی شماست. برای انجام تمرینات با وزنه یا حتی دراز و نشست استفاده می شود. شما باید بتوانید تکیه گاه را تنظیم کنید تا بتوانید آن را از حالت صاف به سمت شیب حرکت دهید. طیف وسیعی از نیمکت ها را به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد، اما به دنبال یک نیمکت خوش ساخت و قابل تنظیم باشید. یک باشگاه ممکن است حداقل به دو مورد از این موارد نیاز داشته باشد.

۳– دمبل:

یک ضرورت مهم برای ورزشکاران دمبل می باشد. ست دمبل باید از سبک تا سنگین متغیر باشد تا برای همه مناسب باشد. امروزه دمبل‌ها در اندازه‌ها، شکل‌ها و مواد مختلف، از روکش پلاستیکی گرفته تا رنگارنگ گرفته تا فلز مستقیم وجود دارند و شما بسته به سلیقه خود می توانید انتخاب کنید.

۴– کش تی آر ایکس:

تی آر ایکس‌ورزشی است که به شدت با کالری سوزی همراه است و امروزه طرفداذن زیادی برای خود پیدا کرده است.
این ورزش تنها با یک کش انجام می شود..

۵-حلقه لاغری:

حلقه لاغری معمولا جنس های مختلفی دارد. حلقه های پلاستیکی برای مبتدیان مناسب است و حلقه هایی که دارای توپک هستند باعث افزایش فشار به شکم و پهلوها و در نتیجه لاغری خواهد شد.

برندهای محبوب و معروف لوازم جانبی ایروبیک و تناسب اندام:

از برندهای محبوب و معروف این وسایل می توان به تن زیب، ترابند، شیلدکروت، جورکس، کیو اند کیو ، فری موشن، دنیای تی آر ایکس و… نام برد.
تکدو تمامی محصولات را با بالاترین تخفیف و ضمانت به شما ارائه میکند.

مقایسه ( 0 مورد )