دسته بندی محصولات
تجهیزات سفر
تجهیزات سفر
عصا کوهنوردی
عصا
کیف و کوله
کیف و کوله
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 16 کالا از 16

کوهنوردی و سفر

کوهنوردی یکی از ورزش های مورد علاقه عمده مردم است، مردم اکثرا برای گذراندن وقت خود در روز های تعطیل به کوهنوردی یا سفر می روند. کوهنوردی و سفر لوازم مخصوصی نیاز دارند، از جمله چادر، صندلی تاشو مسافرتی، یخدان های مسافرتی، میزهای تاشو و… از سری لوازم مناسب برای سفر و کوهنوردی هستند.

یخدان ها:

حتما شما هم در هنگام سفر یا کوهنوردی به مشکل تشنگی یا کمبود آب خنک بر خورده اید برای حل این مشکل ما به شما یخدان ها را پیشنهاد میکنیم، از یخدان ها می توان برای نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی ها در هنگام سفر استفاده کرد تا گرم و فاسد نشوند.

چادر ها:

چادر از اصلی ترین لوازم برای کوهنوردی و سفر است، اگر بخواهید شب را در طبیعت استراحت کنید باید از چادرهای مسافرتی استفاده کنید استراحت در طبیعت بدون استفاده از چادر تقریبا غیر ممکن است، چادر ها دارای مدل های مختلف از جمله چادر های اظطراری، چادر های کوهنوردی و… هستند و در ابعاد مختلف تولید شده و در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

منقل ها:

منقل ها یکی از وسایل تفریحی و ضروری ما ایرانی ها است، از منقل ها استفاده های زیای انجام می شود مانند: کباب کردن گوشت، تهیه چای، پختن انواع غذا ها و…، منقل ها در مدل های مختلفی تولید شده و در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند و شما بسته به نیازتان می توانید منقل مورد نیاز خود را تهیه کنید.

تشک های بادی:

تشک های بادی یکی دیگر از لوازمی است که حتما به آن نیاز پیدا می کنید، این تشک ها هم درون خانه و هم بیرون خانه کاربرد دارند، همانطور که می دانید کف چادرها پارچه ای است و زیاد گرم و مقاوم نیست اما این تشک می تواند این مشکل را به سادگی حل کند و با حجم کمی که دارد فضای زیادی را از شما نمی گیرد.

سایر وسایل مهم کوهنوردی:

کیسه خواب، چاقو های سفری، چراغ قوه ها و چراغ های اضطراری، زیر انداز، شیکر ها و قمقمه ها، اجاق گاز های مسافرتی، کیف و کوله پشتی کوهنوری و… از سایر وسایل لازم برای یک سفر به طبیعت یا کوهنوردی خوب هستند.

انواع مختلفی از وسایل مناسب و لازم برای کوهنوردی وسفر در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود است. فروشگاه اینترنتی تکدو یک سایت و فروشگاه اینترنتی معتبر است که کار خرید را برای شما عزیزان چندین برابر راحت می کند، به طوری که شما بدون مراجعه به هر گونه فروشگاهی می توانید لوازم مورد نیاز خود را در منزل تهیه کنید.

مقایسه ( 0 مورد )