دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

 • گیتار کلاسیک پارسی مدل M2
  قهوه ای
 • گیتار کلاسیک کاردو
  قهوه ای
 • گیتار کلاسیک متاع پور مدل مت 2 پلاس
  کرمی

گیتار

اگر به دنبال آلات موسیقی از جمله گیتار هستید می توانید به تکدو مراجعه کنید ما در تکدو انواع ساز های ایرانی و خارجی متناسب با سلیقه شما را در دسته بندی های سایت خود قرار داده ایم تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید

در سایت تکدو انواع گیتار در طرح ها و رنگ های مختلف موجود می باشد و در سایت تکدو  تلاش ما این است که بهترین ها را برای شما قرار دهیم و شما لایق بهترین ها هستید.

شما با مراجعه به سایت تکدو می توانید گیتار مورد نظر خودتان را از بین تمام  برند ها از جمله سانتانا، یاماها، فندر و الحمبرا با اطمینان کامل از اصل بودن آن انتخاب کنید.

خرید اینترنتی از سایت تکدو امکان سفارش کالای مورد نظر را با ضمانت کیفیت به شما می دهد و راهی سریع و آسان را برای در یافت کالا برای شما ایجاد می کند.

نکاتی برای انتخاب گیتار مورد نظر

 • یکی از مهمترین نکات این است که گیتار سبک و خوش دست باشد.
 • از نواختن سیم ها باید صدای صاف و شفاف تولید شود و هرگونه صدای گز و ناخوشایند نشان هنده جنس خوب نبودن گیتار و یا کوک نبودن آن می باشد.
 • پل گیتار باید صاف و  عمود بر بدنه باشد و پشت دسته آن نباید زیاد گرد باشد.
 • دسته گیتار نباید انحنا داشته باشد زیرا خمیدگی تاثیر بدی روی نوا های نواخته شده می گذارد.

ساز گیتار

گیتار یکی از محبوب ترین ساز های زهی است که به وسیله انگشت یا پیک نواخته می شود.

این ساز که از ارتعاشات سیم ها نوای موسیقی تولید می کند. گیتار و گوش دادن به صدای تولید شده از آن می تواند خیلی بر روحیه انسان ها و آرامش بخشیدن به آن موثر باشد.

سایت تکدو تمام شرایط را برای یک خرید آسان و مطمئن برای شما فراهم نموده است محصولات تکدو دارای گارانتی بازگشت وجه می باشد و قبل از ورود به انبار توسط تیم فنی تکدو مورد بررسی قرار می گیرد تمامی گیتارهای موجود در انبار تکدو توسط یک استاد موسیقی تست می گردد و پس از تایید ایشان در دسته بندی کالای گیتار قرار می گیرد.

مقایسه ( 0 مورد )