دسته بندی محصولات
بند بوکس
بند بوکس
بند لیفت
بند لیفت
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

بند

به عبارتی ساده، بندها از تکه های پارچه یا چرم دوخته شده اند که دور مچ شما حلقه می زنند و نگه داشتن میله های هالتر سنگین را برای شما آسان تر می کنند. این بندها معمولا توسط بدنسازان و ورزشکاران معمولی استفاده می شود اما مچ بندها می توانند برای پاورلیفترها و سایر ورزشکاران قدرتی نیز ارزشمند باشد.

مچ بند یکی از متداول ترین لوازم ورزشی است که وزشکاران حرفه ای و مبتدی از آن استفاده می کنند، این بند ها بیشتر در بدنسازی به کار گرفته می شوند و کارکرد آن ها این است که فشار وارده بر تاندون های دست را کم کنند و اجازه ندهد که مچ دست ها آسیب ببینند.

بند ها و مچ بند ها از لوازم حفاظتی مهم برای ورزشکاران در رشته های مختلف هستند. بند ها وظیفه حفاظت از مچ را به عهده دارند تا در هنگام ضربه زدن یا برخورد ضربات به مچ، مچ آسیب نبیند و مصدوم نشود. با استفاده از بند های ورزشی ریسک خطر برای بدن خود را در تمرینات کاهش دهید، در طراحی مچ این بند ها تاندون های ظریف زیادی در نظر گرفته شده تا مچ آزادی عمل بیشتری داشته باشد.

از انواع بند های موجود در سایت تکدو می توان به مچ بندهای حلقه ای، مچ بندهای سرعتی یا المپیک، مچ بندهای قلابی، مچ بندهای بوکس و … از برندهای معروف آن، ال پی، آدیداس، تیتان، نایک، اسپال و … را نام برد.

برای خرید بند های ورزشی باید دقت و توجه زیادی داشته باشید، شما می توانید اصل این محصولات را در فروشگاه اینترنتی تکدو خریداری کنید.

مقایسه ( 0 مورد )