دسته بندی محصولات
بند بوکس
بند بوکس
بند لیفت
بند لیفت
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 2 کالا از 2

بند ها و مچ بند ها از لوازم حفاظتی مهم برای ورزشکاران در رشته های مختلف هستند. بند ها وظیفه حفاظت از مچ را به عهده دارند تا در هنگام ضربه زدن یا برخورد ضربات به مچ، مچ آسیب نبیند و مصدوم نشود.

انواع مختلف بند ها:

مچ بند بدنسازی (لیفت): این مدل از مچ بند ها دارای بند پهن و ضخیم هستند تا در هنگام وزنه زدن و یا حرکات مختلف بدنسازی مچ دچار آسیب دیدگی نشود. این مدل از مچ بند ها باید به صورتی طراحی شده باشند که در عین حافظت حرکات مچ شما را محدود نکنند. همچنین این مدل از مچ بند محافظ انگشت و کف دست را دارند تا آسیب را به کمترین حد ممکن برسانند.

مچ بند بوکس: مچ بند های بوکس نسبت به مچ بند های بدنسازی بند نازک تری دارند اما طول بند بیشتری دارند تا بتوانند بدون اینکه حرکات مچ دست را محدود کنند از مچ حفاظت کنند.

مچ بند های تنیس: این طرح از مچ بند ها، بند ندارند و به صورت یک تکه هستند و به سادگی بر روی مچ دست استفاده می شوند. مچ بند های تنیس قابلیت حفاظت کمتری دارند و بیشتر به دلیل محفاظت از مچ در هنگام برخورد توپ با مچ دست استفاده می شوند.

نکات مهم در خرید مچ بند:

برند: برند ها یکی از نکات مهم در خریدن مچ بند ها هستند، معروف ترین برند از مچ بند عبارتند از:آن، ال پی، آدیداس، تیتان، نایک و اسپال.

کاربرد: مچ بندی که شما تهیه می کنید باید برای ورزش مد نظر شما مناسب و کاربردی باشد. همچنین مچ بند ها فقط در محافظت مچ کارایی ندارند شما می توانید از مچ بند ها برای محافظت از دست و ا هم استفاده کنید.

جنس مچ بند: یکی از نکاتی که شما در هنگام خرید مچ بند باید مورد توجه قرار دهید جنس مچ بند است، جنس با کیفیت در مچ بند باعث می شود تا شدت مصدومیت کمتر شود.

تکدو انواع مختلفی از مچ بند ها را به فروش می رساند تا شما بتوانید در منزل و بدون هیچ اتلاف وقتی در بازار خرید خود را انجام دهید.

مقایسه ( 0 مورد )