دسته بندی محصولات
تلمبه
تلمبه
قفل دوچرخه
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

لوازم جانبی دوچرخه

دوچرخه از آن دست سرگرمی هایی بود که کودکان از دوران کودکی، علاقمند به یادگیری آن بوده اند. با توجه به ترافیک امروز و آلوده شدن هوا، دوچرخه یکی از آن دست وسایل نقلیه ای است که مناسب برای رفت و آمد در مسیرهای کوتاه است. با توجه به موارد ذکر شده روز به روز به تنوع دوچرخه ها افزوده شد و نوع طراحی آن ها متناسب با استفاده از آن تغییر کرد. از دوچرخه یک کالای ورزشی محسوب می شود چرا که از آن می توانید هم جهت تقویت عضلات استفاده کنید و هم می توانید در مسابقات شرکت کرده و سطح توانایی خود را بسنجید. شما می توانید جهت خرید انواع دوچرخه و لوازم جانبی دوچرخه به فروشگاه اینترنتی تکدو مراجعه کنید.

انواع دوچرخه و لوازم جانبی

بهترین طبقه بندی برای این موضوع، تفکیک دوچرخه و لوازم جانبی می باشد.

دوچرخه

دوچرخه یک کالای سواری است. قبل از خرید لازم هدف خود را از خرید آن مشخص کنید. برای استفاده دوچرخه در سطح شهر، از دوچرخه های ساده تا دوچرخه های برقی که تاشو هستند در بازار وجود دارند. اگر بخواهید با دوچرخه در کوهستان ها سفر کنید، نوع دوچرخه متفاوت است.
لوازم جانبی دوچرخه: یک دوچرخه دارای لوازم جانبی بسیاری است که در ادامه به صورت مختصر به آن می پردازیم. قمقه لوازم جانبی لازم امروز محسوب می شود که می توانید با توجه به فضا و رنگ دستگاه خود، آن را تهیه کنید. از دیگر لوازم جانبی چراغ جلو، چراغ عقب، دسته دنده، تلمبه و … اشاره کرد.
فروشگاه آنلاین تکدو جهت سهولت کاربران انواع دوچرخه و لوازم جانبی آن را داخل فروشگاه قرار داده است.

انواع برند لوازم جانبی دوچرخه

برند های گوناگونی در زمینه دوچرخه و لوازم جانبی فعالیت می کنند و انواع تجهیزات را در طرح ها و رنگ های مختلف خواهید یافت. برندهایی از جمله المپیا، ویوا، جاینت، شیمانو، شیائومی و … برندهای معروف و محبوب لوازم جانبی دوچرخه هستند.

مقایسه ( 0 مورد )