دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

  • دانگل بلوتوث VICTORY

دانگل بلوتوث

در چند سال اخیر ارتباطات بی سیم پیشرفت چشم گیری داشته است، در حال حاضر در عصر شبکه های بی سیم زندگی می کنیم و یکی از این محصولات بی سیم دانگل بلوتوث است. دانگل بلوتوث یک محصول کاربردی و ضروری برای اتصال دستگاه هایی است که حداقل یکی از این دستگاه ها فاقد بلوتوث هستند.

دانگل بلوتوث چیست: کاربرد دانگل بلوتوث برای کاربرانی است که تکنولوژی بلوتوث در رایانه ی آن ها قرار ندارد. دانگل بلوتوث  USB ابزاری سریع و ارزان است که از طریق بلوتوث امکان ارتباط بی سیم را روی رایانه شخصی فراهم می کند. فقط کافیست که دانگل بلوتوث را به پورت USB کامپیوتر خود وصل کنید تا هر دستگاهی که دارای بلوتوث است بتواند با کامپیوتر شما ارتباط برقرار کند. این ارتباط ممکن است ارتباط کامپیوتر به کامپیوتر، تلفن همراه، چاپگر، دانلود و ارسال ایمیل، مرور اینترنت، انتقال ویدئو و تصاویر و… باشد.

چگونه بهترین دانگل بلوتوث را انتخاب کنیم؟ بهترین فاکتورها برای انتخاب بهترین و مناسب ترین دانگل بلوتوث، سازگاری، تکنولوژی بلوتوث و فاصله انتقال می باشد.

انواع دانگل بلوتوث

دانگل بلوتوث ها انواع مختلفی دارند و هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند. به صورت کلی، این وسیله کوچک اما کاربردی را می توان به دسته های زیر، تقسیم کرد:

دانگل بلوتوث : برای اضافه کردن قابلیت بلوتوث به رایانه های رومیزی و لپ تاپ های قدیمی
دانگل وای فای: برای افزودن قابلیت وای فای به رایانه های رومیزی و لپ تاپ های قدیمی
دانگل ماوس بی سیم: برای متصل کردن ماوس بی سیم به کامپیوتر و لپ تاپ
دانگل کیبورد بی سیم: برای متصل کردن صفحه کلید بی سیم به کامپیوتر و لپ تاپ
دانگل دسته(joystick) بی سیم: برای متصل کردن دسته بازی بی سیم به کامپیوتر و لپ تاپ
دانگل صوتی: برای استفاده و اتصال AUX
دانگل سیم کارت: برای متصل کردن سیستم به اینترنت از طریق سیم کارت

خرید دانگل بلوتوث از سایت تکدو

برند هایی مانند multiblue ، earldom ، تسکو (tsco)، csr V4.0 و bt100 از محبوب ترین انواع دانگل بلوتوث ها هستند. درهنگام خرید دانگل بلوتوث علاوه بر ورژن بلوتوث باید به هماهنگی آن با دستگاه ها دقت کرد. پیشنهاد ما به شما خرید از سایت تکدو با صدها نمونه متنوع از بهترین محصولات جانبی موجود در بازار است که انتخاب راحت را برای شما فراهم کرده است. 

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )