دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

کش بدنسازی

اگر از اضافه وزن خود رنج می برید و به دنبال راهی برای عضلانی تر شدن ماهیچه هایتان هستید اما دلتان می خواهد بدون رفتن به باشگاه و پرداخت هزینه های زیاد برای خرید دمبل و وزنه های آهنی در خانه ورزش کنید می توانید با خرید کش بدنسازی تمام خواسته های خودتان را برآورده کنید.
کش بدنسازی می تواند قدرت و استحکام عضله ها را در هر تمرین افزایش دهد، کش بدنسازی همچنین برای ریکاوری و بازتوانی عضلات پس از آسیب بسیار عالی است. کش ها دارای چندین نقطه قوت هستند که باعث می‌ شود بیشتر افراد از آن‌ها استفاده کنند، علاوه بر اینها کش بدنسازی ارزان و قابل حمل هست که شما می توانید در فروشگاه آنلاین تکدو با بررسی قیمت و با توجه به نیازتان کش بدنسازی خودتان را سفارش دهید. 

از کش بدنسازی می توان برای عضله سازی استفاده کرد زیرا در هر تمرین گروه های عضلانی زیادی را به کار می گیرد اما نکته کلیدی در استفاده از کش بدنسازی انجام ست ها به طور کامل و تکرار آنها به طور منظم در طول زمان، ترکیب تمرین با تغذیه مناسب و داشتن خواب کافی و مفید است.
هم وزنه‌های آهنی و هم کش بدنسازی می‌ توانند شما را قوی‌تر کنند، اما وزنه‌ها امکان افزایش و پیشرفت محتاطانه‌تری را فراهم می ‌کنند و به طور کلی مقاومت بسیار بالاتری نسبت به کش بدنسازی دارد. این در حالی است که کش بدنسازی برای تمام گروه ها و قسمت های عضلانی شما عالی هستند و استفاده از کش بدنسازی می تواند تمرین عمیق تر و شدیدتری را برای افزایش اندازه و قدرت عضلات شما فراهم کند.
البته باید بگوییم که کش بدنسازی هم مانند تمام تجهیزات تناسب اندام، زمانی که به درستی استفاده نمی شوند، خطراتی را ایجاد می کنند. دو خطر اصلی مربوط به تمرین با کش بدنسازی پاره شدن و یا رها شدن آنها از دستان شما می باشد که اگر کش بدنسازی شما کیفیت مطلوبی داشته باشد احتمال پاره شدن آن بسیار کم است.

مقایسه ( 0 مورد )