دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

شطرنج

شطرنج فعالیت ذهنی پیچیده ای است که نیاز به تعقل، تمرکز و قدرت تصمیم گیری بالایی دارد. این بازی به صورت دو نفره برگزار شده و مسابقات شطرنج یکی از مسابقات معروف جهان است که توانایی دو حریف را به عرصه نمایش می گذارد، این بازی فکری قابلیت این را دارد که تا حدی پیچیده شود که ساعت ها دو رقیب را به خود مشغول کند، ضمن اینکه ممکن است در انتهاب بازی برد و باختی نباشد و بازی به بن بست برسد.

از فواید شطرنج می توان به افزایش IQ، جلوگیری از آلزایمر، افزایش ضریب هوشی، افزایش خلاقیت، افزایش تمرکز و … اشاره کرد.

انواع شطرنج

سفره ای: از بهترین و قدیمی ترین نمونه های شطرنج، مدل های سفره ای هستند. این مدل شطرنج های سفره ای به راحتی تا می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.
صفحه تاشو: نمونه دیگری از شطرنج های موجود در سایت تکدو شطرنج های صفحه تاشو است که نسبت به مدل های دیگر مقاومت بیشتری دارد و به راحتی تا شده و می توانید برای مهمانی ها و مسافرت آن را به راحتی همراه خود حمل کنید.
آهنربایی: خاصیت مغناطیسی این محصول سبب می شود تا مهره ها به خوبی روی آن بچسبد، به این ترتیب امکان افتادن مهره ها از روی صفحه به حداقل می رسد.

از دیگر شطرنج های موجود در سایت تکدو می توان به شطرنج های صفحه مقوایی، دکوری و … در جنس های چوبی، پلاستیکی و سرامیکی و … که از نظر مدل و رنگ بسیار متنوع می باشند، اشاره کرد.

نکات مهم انتخاب و خرید شطرنج

  • اندازه و ابعاد صفحه شطرنج
  • اندازه و ابعاد مهره ها
  • جنس صفحه
  • حرکت مهره ها
  • نوع کارکرد
  • حاشیه نویسی صفحه

شما می توانید از برند های شناخته شده مانند سین گالری، برتایو، اشمیت، گلدونه برینس، مگنت اسپل و … خرید خود را انجام دهید.

 در فروشگاه اینترنتی تکدو عملکرد فروشنده ها را با یکدیگر مقایسه کنید و کالای مورد نظر خود را از بهترین فروشنده خریداری نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )