براساس قیمت (تومان)
برند
رنگ

نمایش 1 - 5 کالا از 5

برس و شانه

یکی از ملاک های زیبایی و پرپشت بودن مو برس و شانه است. زیبایی موی سر زمانی قابل توجه است که آراسته و زیبا باشد، به عبارتی رشته های مو باید به وضوح دیده شود. مو های نامنظم بیشتر از هر چیزی مانع زیبایی ظاهری می شود. برس و شانه مو وسیله های ساده و ارزان قیمت هستند که اگر به صورت مناسب انتخاب شوند کارهای بزرگی برای جذابی و سلامت مو ی شما انجام می دهند.

انواع مدل  شانه و برس مو

بیشتر برس های موجود در بازار  شکلی گرد دارند. در حال حاضر بهترین برس و شانه مو از نوع پلاستیکی و چوبی می باشد که جزو پر فروش ترین برس های مو قرار گرفته اند. دلیل اصلی محبوبیت برس های گرد قدرت انها در حالت دادن به مو به خصوص در زمان سشوار کردن مو ها است. برس های تخت و مکعبی یکی دیگر از انواع برس ها هستند که متناسب با انرژی که روی مو دارند انتخاب می شوند.

انواع شانه و برس مو

اگر در انتخاب برس و شانه متناسب با موی خود دقت کنید حالت دادن به مو و آسیب نرساندن به  آن امری دشوار نخواهد بود. انواع برس و شانه موی سر با توجه به تنوع کاربرد و هدف تولید شده در گروه شانه ضد شپش، برس آرایشی مانند برس اکستنشن، شانه سشوار، شانه پوش و شانه رنگ مو قرار می گیرند.

برس و شانه مو وسیله ای است که مستقیم با مو و کف سر ارتباط دارد، به همین دلیل در زمان خرید به مارک، جنس، شکل و کارکرد برس ها اهمیت ویژه ای دارد.

خرید برس و شانه مو

خرید اینترنتی از سایت تکدو با توجه به تنوع برس و شانه موی سر با کیفیت در این فروشگاه و توضیحات مختصر در مورد کاربردشان مسیر انتخاب انواع شانه و برس مو متناسب با سلیقه شما را آسان کرده ایم، سایت تکدو تمام محصولاتش را در بهترین بسته بندی ها و سریع ترین زمان ممکن ارسال و با ضمانت کامل به شما تحویل می دهد.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )