دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 7 کالا از 7

برس و شانه

یکی از ملاک های زیبایی و پرپشت بودن مو برس و شانه است. زیبایی موی سر زمانی قابل توجه است که آراسته و زیبا باشد، به عبارتی رشته های مو باید به وضوح دیده شود. موهای نامنظم بیشتر از هر چیزی مانع زیبایی ظاهری می شود. برس و شانه مو وسیله های ساده و ارزان قیمت هستند که اگر به صورت مناسب انتخاب شوند کارهای بزرگی برای جذابی و سلامت موی شما انجام می دهند.

برس مو: برس زدن مو یک ماساژ ملایم برای پوست سر می باشد. برس زدن جریان هوا را بهتر به موها می رساند و تغذیه ریشه های مو را آسان تر می کند.

انواع مدل  شانه و برس مو

انواع برس مو

برس تونلی: این نوع برس دارای مجراهای باز هستند که به جریان هوا اجازه عبور می دهد و بسیار مناسب برای استفاده از سشوار می باشد. استفاده از این شانه، هوا را از مجراهای باز شانه در لا به لای مو به گردش درمی آورد و باعث خشک شدن سریع مو می شود.

برس مو کوسن دار: این برس دارای یک کوسن پلاستیکی است که دندانه های برس را بر روی آن قرار داده اند از این برس برای صاف و هموار کردن مو استفاده می شود. این برس ها معمولا دارای سوزن های فلزی و پلاستیکی هستند.

برس های حرارتی: این نوع برس معمولا از نوع مدور، انواع تونلی و مدل دهنده می باشد که از این برس ها در هنگام استفاده از سشوار برای حالت دادن به موها استفاده می شود.

برس جیبی: از ویژگی های این شانه به ارتفاع کم دندانه ها و طول کوتاه می توان اشاره کرد. این شانه به راحتی قابل حمل است و در کیف یا جیب جا می شود.

برس حجم دهنده یا پوش دهنده: این برس برای پوش دادن و حجیم کردن موهای نرم و کم پشت مناسب است این برس قابلیت حجم دادن به مو از ریشه و نرم و لطیف کردن مو را دارد. اما برای استفاده ی مکرر در روز مناسب نمی باشد.

انواع برس بر اساس جنس آنها
فلزی
پلاستیی
چوبی
برس چوبی: وقتی از شانه چوبی استفاده می کنم فشار زیادی به پوست سر وارد می شود که این فشار نقاط طب سوزنی را تحریک می کند. شانه چوبی تاثیر زیادی در افزایش گردش خون در پوست سر دارد و سبب حفظ سلامتی پوست سر و موها می شود.

برس فلزی: این برس ها به راحتی گره ی مو را باز می کند این برس دارای دندانه های فلزی می باشد که برای صاف کردن روزانه موهای بلند و متوسط مناسب است.

برس پلاستیکی: این برس دارای دندانه های پلاستیکی می باشد. اما در استفاده از این شانه نباید افراط کرد شانه های پلاستیکی برای موهای خشک و شکننده مناسب نمی باشد.

خرید برس و شانه مو

خرید اینترنتی از سایت تکدو با توجه به تنوع برس و شانه موی سر با کیفیت در این فروشگاه و توضیحات مختصر در مورد کاربردشان مسیر انتخاب انواع شانه و برس مو متناسب با سلیقه شما را آسان کرده ایم، سایت تکدو تمام محصولاتش را در بهترین بسته بندی ها و سریع ترین زمان ممکن ارسال و با ضمانت کامل به شما تحویل می دهد.

مقایسه ( 0 مورد )