دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

کانسیلر

کانسیلر ماده ای آرایشی است که معمولا قبل یا بعد از کم پودر استفاده می شود و کاربردهای گوناگونی مانند پوشاندن جای لک و جوش، از بین بردن تیرگی ها و سیاهی های دور چشم و یکی از تثبیت کننده های لوازم آرایشی محسوب می شود. شما می توانید برای مشاهده مدل های متنوع کانسیلر و پالت های آن به بخش آرایش صورت در سایت تکدو مراجعه کنید.

چند نوع کانسیلر داریم؟

کانسیلرها به طور کلی به سه دسته کلی تقسیم می شوند. دسته اول حالت جامد و ماتیکی دارد یا بهتر است بگوییم به صورت stick هستند.
دسته بعدی حالت نیمه جامد دارد و دسته آخر به صورت مایع است. هرکدام از این کانسیلرها مناسب پوست های مختلف هستند.

انواع کانسیلر موجود در سایت تکدو

کانسیلر زرد: این رنگ کانسیلر برای تمامی پوست ها قابل استفاده است و به راحتی تمامی لکه های تیره پوست را محو می کند، همین طور می توان از این رنگ کانسیلر برای رفع تیرگی های اطراف چشم استفاده کرد.
کانسیلر نارنجی: این رنگ کانسیلر بیشتر برای افرادی مناسب است که پوست سبزه و برنزه دارند و به خوبی می تواند لکه های پوست را پوشش دهد.
کانسیلر سبز: این رنگ کانسیلر، از بین برنده و محو کننده قرمزی های پوست است. بنابراین اگر شما پوست قرمز و یا جوش ها و لکه های قرمز بر روی پوستتان دارید استفاده از این رنگ کانسیلر به شما توصیه می شود.
کانسیلر بنفش: این رنگ کانسیلر برای افرادی مناسب است که پوستشان حالت زرد دارد، همچنین این محصول می تواند لکه ها و کبودی های روی پوست را به خوبی بپوشاند.
کانسیلر یکی از ضروری ترین مواد برای آرایش محسوب می شود و برندهای معتبر جهان این محصولات را در رنگ و مدل های گوناگون تولید می کنند. در فروشگاه اینترنتی تکدو انواع کانسیلر از برندهای معروف آرسلار، بورژوا، فور اور، نارس، شون، لانکوم، این لی، میبلین، لار، تارت، لورآل و … موجود می باشد.

مقایسه ( 0 مورد )