دسته بندی محصولات
شیرآلات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 16 کالا از 16

تجهیزات ساختمانی

برای ساخت یک ساختمان از منابع و تجهیزات بسیاری استفاده می شود، با توجه به بزرگی و پیچیدگی پروژه های ساختمانی و عمرانی، از ابزارها و تجهیزات مختلفی استفاده می شود.
در سایت تکدو می توانید انواع تجهیزات ساختمانی مانند: شیرآلات گوناگونی مثل شیرآلات توپی، دیسکی، کارتریجی، فشاری، لمسی و … که در انواع مختلف استاندارد، حالت خمیده یا گردن غاز و پل موجود هستند.
رادیاتور: یکی از مهمترین و قدیمی ترین سیستم های گرمایشی در فضای داخلی، شوفاژ ها و رادیاتور ها هستند که در سایت تکدو می توانید رادیاتور های پره ای، پنلی، قرنیزی، حوله خشک کن و … را با قیمت مناسب تهیه نمایید.
کابینت ها: در مدل های مختلف قاب دار، شیکر، کرکره ای، تخت، شیشه دار و … در رنگ های مختلفی موجود هستند.
ابزار دیوار کاذب: از پر مصرف ترین و محبوب ترین دیوار های کاذب می توان به دیوار کی پلاس، درای وال، آکوستیک و دیگر دیوار های کاذب اشاره کرد که می توانید هر کدام از آن ها با توجه به سلیقه خود و ست کردن با ابزار خانه در سایت تکدو خریداری نمایید.
فن: به طور کلی فن ها از جمله تجهیزات ساختمانی هستند که برای به جریان انداختن هوا و عمدتا با هدف خنک کردن مورد استفاده قرار می گیرند، فن ها در انواع متنوع فن برجی، فن پدستال، فن کفی، فن رو میزی، فن بی پره و … موجود هستند.
با توجه به این که استفاده از ابزارآلات تجهیزات ساختمانی زیاد است شرکت های مختلفی نظیر آذر نسیم، گرین، درخشان، راسان، قهرمان، بوش، متابو، اروین، کارچر، آنووی و … این محصولات را تولید می کنند. از این رو انتخاب های بسیار زیادی پیرو شما خواهد بود، در سایت تکدو می توانید مدل های مختلفی از تجهیزات ساختمانی را با توجه به نیاز خود خریداری نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )