دسته بندی محصولات
ابزار برقی و شارژی
ابزار غیر برقی
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 52 کالا از 52

ابزار برقی و غیر برقی

چه کاربر حرفه ای باشید چه غیر حرفه ای، ابزار برقی و غیربرقی به انجام سریعتر و کارآمدتر کارها و همچنین به سرعت بخشیدن جهت انجام فعالیت های گوناگون کمک به سزایی به شما می کنند. ابزار برقی و غیربرقی مجموعه ای از تجهیزاتی است که جهت انجام کارهای صنعتی و مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد.
ابزار غیربرقی ابزاری است که مربوط به ایمنی انجام کار بوده و یا ابزاری که با نیروی انسان و بدون نیاز به انرژی الکتریسیته عمل می کند.
فروشگاه اینترنتی تکدو بهترین ابزار غیربرقی مکانیکی،صنعتی، ابزار دستی، ابزار لوله کشی، ابزار ایمنی و نظم دهنده، تجهیزات کارگاهی و … مانند گیره دستی، سیم لخت کن، فازمتر، گاز انبر، تیغ کاتر، قیچی مفتول، قلم مو نقاشی، تاز، کولیس، انبر پرچ و … از برندهای بوش، تری ام، جی تی تی، مایلسی، محک، پاورست و …. با قیمت مناسب و گارانتی اصالت عرضه می کند.
ابزار برقی به عنوان یکی از مهم ترین دسته بندی ها و همچنین متداول ترین و پرکاربردترین آن ها شناخته می شود. در سایت تکدو می توانید انواع ابزار برقی اعم از دریل شارژی، دستگاه جوش، پیچ گوشتی برقی، تفنگ میخکوبی،اره برقی، اره گرد، جارو برقی صنعتی و … را مناسب با نیاز خود خریداری نمایید. از بهترین برندهای ابزار برقی می توان هیلتی، ریجید،متابو، ماکیتا، بوش، محک، صدرا، آروا، حدید برش و … را نام برد.
تنوع ابزار برقی و غیربرقی در بازار زیاد است اما کمتر فروشگاهی را می توان پیدا کنید که هرچیزی که مورد نیازتان است را در کنار هم عرضه کند، تکدو همان فروشگاه است. فرقی نمی کنید چه برندی مد نظر شما است یا کدام یک از ابزار برقی و غیربرقی را نیاز دارید، تمامی محصولات مورد نیاز شما در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود است و اطلاعات کافی هم درباری آن ها درج شده است.

مقایسه ( 0 مورد )