دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 4 کالا از 4

 • تخفیف تکدو
  پالت سایه چشم 25 رنگ super Great
  0102
  تخفیف!

  پالت سایه چشم 25 رنگ super Great

  قیمت اصلی 180,000 تومان بود.قیمت فعلی 150,000 تومان است. %17
 • تخفیف تکدو
  پالت سایه چشم تاپ لیدی 20 رنگ
  0102
  تخفیف!

  پالت سایه چشم تاپ لیدی 20 رنگ

  قیمت اصلی 150,000 تومان بود.قیمت فعلی 110,000 تومان است. %27
 • سایه چشم 12 رنگ آرسلار
  111213 + 1
 • سایه چشم 9 رنگ آرسلار
  101102103 + 3

سایه چشم

یکی از جذاب ترین بخش های آرایش صورت را می توان آرایش چشم دانست، زیرا این مرحله با انواع رنگ های زیبا سر و کار دارد.
اهمیت سایه چشم به اندازه ای است که دنیای مد و فشن برای هر فصلی، مدل و ترکیب رنگ های منحصر به فردی را برای آرایش چشم ها ارائه می دهد.
در حقیقت خانم ها جهت زیباتر نشان دادن چشم های خود از سایه استفاده می کنند زیرا عمق خاصی به چشم ها می بخشد. همچنین سایه باعث می شود تا چشم ها زیبا تر و کشیده تر به نظر آیند. از این رو، تنوع رنگ در انتخاب پالت ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.
مشاهده می کنید که پالت های زیادی در سایت تکدو موجود هستند. تعدادی از این پالت ها تک رنگ، دو رنگ، دوازده رنگ و تعداد بیشتری از رنگ ها را دارا هستند که ترکیب رنگ های آن ها نیز با توجه به سلیقه مشتری متفاوت است. بعضی از پالت های سایه چشم، رنگ های گرم را در بر می گیرند و بعضی دیگر رنگ های فانتزی و جیغ دارند. ترکیب رنگ، سایه های اکلیلی و براق با سایه های مات در یک پالت نیز از ترند های چند سال اخیر است که طرفداران بسیاری دارد.
در سایت تکدو می توانید انواع سایه چشم مایع، سایه اکلیلی، سایه مات، سایه مدادی، سایه پودری، سایه فشرده پودری و سایه کرمی در انواع برند های رولوشن، میبلین، شون، مای، دبورا، لورال، بیوتی، فلورمار، آرسلار و … را مشاهده کنید.
این محصولات از قیمت های اقتصادی و مناسب گرفته تا محصولات خاص و گران قیمت در دسترس هستند. شما می توانید با خرید آنلاین مشخصات فنی و قیمت تمامی محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید و با خرید کردن از سایت تکدو از سایر تخفیف ها نیز بهره مند شوید.

مقایسه ( 0 مورد )