دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ
نوع

نمایش 1 - 1 کالا از 1

تقویت کننده ابرو

داشتن ابروهای پرپشت و ضخیم آرزوی هرکسی است که برای تحقق آن، انواع محصولات بهداشتی و روغن تقویتی وجود دارد. بهره بردن از روش های تقویت کننده ابرو انواع مختلفی دارد اما روش های کم هزینه تر و راحت تر نیز وجود دارد. ابرو از مهم ترین ملاک زیبایی چهره و ظاهر افراد می باشد وجود ابروهای پرپشت در جذابیت و زیبایی صورت بسیار تاثیر دارد. در این میان پیش می آید که با کم پشتی ابرو یا ریزش ابرو مواجه شوید که برای جبران این مسائل انواع مختلفی وجود دارد از جمله:

محلول: محلول تقویت ابرو در افزایش رشد استحکام و ضخامت مژه ها بسیار موثر است. محلول تقویت کننده غنی از ترکیبات و مواد تاثیرگذار است که بر روی سلول های فولیکولی مژه و رویش مجدد آن تاثیرهای مثبت می گذارد. محلول حاوی ویتامین های فراوانی است که از ریزش ابروها جلوگیری می کند.
کرم: کرم ابرو یک کرم تقویتی و ضد ریزش است که دارای فرمولاسیون پیشرفته و مواد موثر تحریک و رویش مجدد ابروها است. فرمول به کار رفته در کرم تقویت کننده، ضد حساسیت است و دارای عصاره های گیاهی و بی خطر می باشد.
ژل: ژل ابرو محصولی بی رنگ برای فرم دادن و مرتب شدن حالت ابرو می باشد و از بهترین روش ها برای زیبا به نظر رسیدن ابرو است. استفاده از ژل، مواد مغذی را به ابروها انتقال می دهد و از ریزش های آن نیز جلوگیری می کند. استفاده از این ژل به رویش مجدد موها کمک می کند.
روغن: روغن ابرو به بهبود ریزش ابرو بسیار کمک می کند. روغن تقویت کننده ابرو به بهبود موخوره، شوره و خشکی ابرو کمک می کند. مواد موثر در این روغن به نرمی و حالت دهندگی ابرو بسیار کمک می کند. این روغن به کسانی که از کم پشتی ابرویشان ناراضی هستند بسیار توصیه می شود. 
سرم: سرم ابرو مایعی است که جذب فولیکول های مو می شود. پس از جذب سرم در ابرو، ترکیبات موجود در سرم ضخامت موهای فعلی ابرو را نیز تقویت می کند و قسمت های کم پشت را تحریک خواهد کرد و سبب رشد آن می شود.
لوسیون: لوسیون مانع ریزش موی ابرو می شود و به تغذیه فولیکول های ابرو بسیار کمک می کند. لوسیون سبب رویش مجدد و ضخیم کننده قوی ابرو می باشد. لوسیون قابل استفاده برای خانم ها و آقایان می باشد.

فروشگاه تکدو انواع محصولات تقویت ابرو را برای مشتریان عزیز موجود کرده است. تمام محصولات تقویتی ابرو دارای قیمت بسیار مناسب و برندهای بسیار معتبر می باشد. شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر را در تکدو با مشخصات دقیق و قیمت مناسب سفارش دهید، تا فروشگاه تکدو سفارش شما را در کمترین زمان و بهترین سته بندی برای شما عزیزان ارسال کند. تمامی محصولات فروشگاه تکدو دارای گارانتی و سلامت فیزیکی کالا می باشد پس با خیال راحت از فروشگاه تکدو خرید نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )