دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

سایه ابرو

انتخاب مدل ابرو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد به ویژه اگر از سایه ابروهای مناسب استفاده شود زیبایی را در صورت چند برابر می کند. سایه ابروها ایده بسیار خوبی برای پر پشت نشان دادن ابرو های نازک و کم پشت هستد که می توانید به وسیله سایه ابرو زیبا ترین ابرو را مناسب با فرم صورت خود بکشید.
سایه ابرو شباهت زیادی با تتو ابرو دارد در واقع سایه ابرو، رنگ روشنی از تتو معمولی است.
سایه ابرو امروزه طرفدار بیشتری نسبت به تتو دارد زیرا بانوان به این نتیجه رسیده اند که سایه ابرو طبیعی تر است و شباهت زیادی با ابرو های طبیعی دارد.
قاب ابرو و سایه ابرو
یکی از ابزار هایی که باعث می شود ابرو مرتب و شیک دیده شود، قاب ابرو است. قاب های ابرو مدل های متنوعی دارند که شما می توانید متناسب با چهره و سلیقه خودتان هر کدام از آن ها را در سایت تکدو مشاهده کرده، انتخاب کنید و خریداری نمایید سپس با سایه ابرو، روی ابرو ها به آن ها شکل و زاویه بدهید.
رنگ سایه ابرو
در فروشگاه اینترنتی تکدو می توانید در قسمت دسته بندی های سایه ابرو مشاهده کنید که سایه ابرو در رنگ های متنوعی موجود می باشد و شما می توانید مطابق با سلیقه خود، رنگ دلخواه خود را تهیه کنید.
انتخاب رنگ سایه ابرو اهمیت بسیار زیادی در زیبایی چهره شما دارد پس بهتر است رنگ ابرو، متناسب با رنگ پوست و موی شما باشد زیرا اگر رنگ ابروی شما با پوستتان همخوانی نداشته باشد باعث می شود تا چهره شما غیر طبیعی و مصنوعی دیده شود.
شما می توانید مدل های مختلف سایه ابرو تکی یا پالتی، از برندهای فلورمار، اوریفلیم، آکوا، گلدن رز، آرسلار، اتود، کاپریس و برندهای معروف دیگر را مشاهده کنید و در سایت تکدو خریداری نمایید و از خرید خود لذت ببرید.

مقایسه ( 0 مورد )