دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

پاکت هدیه و ساک خرید

در جشن ها و یا حتی جشنواره ها برای هدیه دادن از ساک هدیه استفاده می کنند که بسیار شیک و مناسب بوده و تاثیرپذیری و زیبایی هدیه ی اصلی را بیشتر می کند. ساک هدیه در طرح، رنگ و نقش های مختلفی تولید می شود تا تمام افراد با هر هدفی که دارند بتوانند نوع مناسب هدیه خود را خریداری کنند.

انواع پاکت هدیه و ساک خرید

پاکت پول: پاکت های پول مشابه پاکت نامه های قدیمی هستند که امروزه با اندکی تغییر شکل و طرح به محل قرار گیری پول نقد تبدیل شده اند. پاکت پول می تواند مقوایی، کاغذی، نمدی و … باشد و رنگ و تزئینات مختلفی مانند گل، اشکال فانتزی، تصاویر و … در طراحی آن دیده شود. 

پاکت کادو دسته دار: این پاکت ها به گونه ای ساخته شده اند که هدیه یا وسیله را درون آن قرار داده و به راحتی حمل کنید. می توانید انواع پاکت های دستی را با جنس های کاهی، مقوایی و پارچه ای از فروشگاه اینترنتی تکدو خریداری نمایید. این پاکت ها معمولا دارای طرح های چاپ شده متنوعی هستند و ممکن است ساختار بیرونی آن ها براق، مات، اکلیلی یا ترکیبی باشد، بسته به هدیه خود می توانید ساک های خرید دسته دار را در سایز های مختلفی خریداری نمایید.

ساک های خرید بسته به شکل و طرحی که انتخاب می کنید تفاوت قیمتی زیادی دارند، معمولا قیمت پاکت هدیه های دسته دار بیشتر از پاکت های پول است و نمونه های پارچه ای این پاکت ها نیز از قیمت بالاتری برخوردار هستند، گران بودن پاکت های پارچه ای به این دلیل است که پارچه دوام بیشتری دارد و به عنوان یک وسیله با عمر طولانی باید به آن نگاه کرد.

خرید اینترنتی پاکت کادو از سایت تکدو

با مراجعه کردن به صفحه خرید پاکت هدیه و ساک خرید در سایت تکدو می توانید انواع پاکت های زیبا و متنوع را مشاهده کنید و به صورت تکی یا چندتایی خرید خود را انجام دهید. به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید پاکت کادو به رنگ هدیه نیز توجه داشته باشید، با توجه به رنگ هدیه و مناسبت، دست به انتخاب بهترین گزینه های کادویی موجود بزنید.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )