دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

آدامس مو

همانطور که می‌دانید، یکی از راه‌های زیباتر نشان دادن موها این است که به آن‌ها حالت داد. آدامس مو (hair styling gum) یکی از بهترین محصولات جهت حالت دادن و نرم کردن مو محسوب می‌شود.
آدامس مو برای موهای وز و مجعد کاربرد بخصوصی دارد. با استفاده از آن می‌توانید به راحتی و در عرض زمان کوتاهی موهای خود را به حالت‌های دلخواه شکل دهید. اگر قصد دارید موهایتان به مدت طولانی در حدود 24 ساعت فیکس بماند، استفاده از این محصول را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
آدامس مو قدرت حالت دهی زیادی بر روی مو دارد و معمولا نسبت به سایر محصولات حالت دهنده مو، دارای ماندگاری بالاتری است. آدامس مو به علت ترکیباتی که دارد، موجب درخشان‌تر نشان دادن موها نسبت به حالت عادی خود می‌شود.
مشکلی که در استفاده از ژل و واکس مو وجود دارد، رد سفیدی و لکه‌هایی است که بر روی موها به جای می‌گذارند. همچنین این محصولات باعث چسبیدن رشته‌های مختلف مو به یکدیگر می‌شوند. اما آدامس مو به سادگی با آب شسته می‌شود. حتی در صورت دیده شدن لکه سفید، به سرعت می‌توانید موهای خود را بشویید.
بنابراین آدامس مو جایگزین مناسب انواع ژل و اسپری حالت دهنده مو بوده و هرگز نشانه‌ای بر روی ساقه‌‌ی موها به جای نمی‌گذارد.

امروزه آدامس مو یکی از لوازم آرایشی پر مصرف بوده که با برند های خاص در حال تولید است با جستجو در این دسته بندی شما می توانید بهترین آدامس مو مناسب برای موهای خود را پیدا کنید.

دستور استفاده از آدامس مو

جهت استفاده از این محصول، ابتدا موها را کاملا بشویید و تمیز کنید. سپس با انگشت مقداری از آدامس را بردارید و بر روی کف دستتان بکشید. آدامس مو را به طور کامل به دست‌ها و انگشتان بمالید و بعد ساقه موها را به راحتی به شکل مورد علاقه خود فرم دهید.
پس از آغشته نمودن کامل ساقه‌ها به آدامس مو، می‌توانید به کمک یک برس و سشوار نیز موهاي خود را مدل دهید. آدامس مو باید بعد از سشوار کشیدن استفاده شود تا موها را بهتر حالت دهد. گفتنی است که اگر موهایتان خشک است، به مقدار بیشتری آدامس مو جهت حالت دادن موها نیاز دارید.

پیشنهاد ما این است که با توجه به جنس موهای خود، آدامس مو مناسب را خریداری کنید. امکان دارد یک مدل آدامس مو برای شما مناسب باشد اما برای افراد دیگر نتیجه ندهد.
آدامس مو به دلیل حالت خمیری که دارد، ظاهر موها را پرتر نشان داده و به آن‌ها ضخامت بیشتری می‌دهد. این محصول معمولا جهت حالت دهی به موهاي با قد کوتاه و متوسط کاربرد دارد.
بافت این محصول ژل مانند است و با ترکیبات ویتامینه و گیاهی که در خود دارد موجب آبرسانی، نرم‌کنندگی و تقویت موها می‌شود.
انواع آدامس مو دارای درجه سختی و قدرت نگهدارنده متفاوتی هستند که شما باید بر اساس حالت طبیعی موهای خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید.
این محصول را به آسانی می‌توانید از طریق سایت تکدو خرید کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

مقایسه ( 0 مورد )