دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

سرم مو

سرم مو یکی از ترمیم کننده های پرطرفدار مخصوص مو است که برای تقویت موها با ویژگی های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی افراد فکر می کنند که استفاده از سرم مو فقط برای موهای وز و شکننده است اما باید بدانند که سرم های متنوعی موجود است که مخصوص انواع مختلف موها هستند و مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع سرم مو

سرم مو مخصوص موهای موخوره دار: موخوره، یکی از مشکلات موها است که در صورت مراقبت نکردن از موها اتفاق می افتد، موخوره دچار فرسایش و شکستگی موها می شود. اگر موهایتان موخوره دارد، سرم مو می تواند آن ها را از بین ببرد یا از به وجود آمدنشان جلوگیری کند، مانند سرم مو آرسلار، نئودرم، مارال، سینره، یاسنی، شون و….

سرم مو مناسب موهای خشک: موهایی که خشکی بیش از حدی دارند به مراقبت و تغذیه نیازمندند. استفاده کردن از سرم مو مخصوص این موها باعث مرطوب شدن و درخشان شدن موها می شود. مانند سرم مو کریستال، سینره، آرسلار، مارال، ویتامول، سریتا و….

سرم مو مناسب موهای فر: اگر بخواهید فر و وز شدن مو را کنترل کنید تا به جای وز شدن، لطیف تر شوند، باید از سرم موهایی استفاده کنید که موهای بی جان و پژمرده ی شما را از این حالت خارج کند. مانند سرم مو لورآل، سریتا، مارال، آرسلار و….

از دیگر سرم موهای موجود در سایت تکدو می توان به سرم مو مخصوص محافظت از گرما و آلودگی، سرم مو مخصوص موهای رنگ شده و… اشاره کرد.

خرید انواع سرم مو

خرید سرم مو، مستلزم آگاهی نسبی از ویژگی های آن ها و تناسبشان با جنس موی شما است، به همین علت خرید اینترنتی این محصولات مغذی مو مناسب ترین گزینه است. توضیحات مختصر فروشگاه اینترنتی تکدو راجع به محصولات مراقبتی مو حکم راهنما برای شما خواهد داشت که با استفاده از آن به راحتی می توانید محصول متناسب با نیاز موی خود را در کنار بهره مندی از تخفیفات خریداری نمایید.

 

مقایسه ( 0 مورد )