دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

دستگیره

تمام خانم ها برای آشپزی به تمام وسایل آشپزخانه نیاز دارند. به این منظور باید تمام وسایل را در اختیار داشته باشند تا بتوانند غذای خوشمزه و لذیذی را برای خانواده آماده کنند.

در آشپزخانه نبودن حتی یک وسیله کوچک می تواند دچار دردسر شود به این منظور تمام وسایل مربوط به آشپزخانه عرضه و انتشار داده شده است تا شما با تهیه ی آن ها تمام لازمات را داشته و از آن لحاظ بی نیاز باشید.

از وسایلی که در آشپزی بسیار مورد استفاده است، دستگیر، دم کن، دستمال آشپزخانه و … است که در هنگام آشپزی بسیار به کار ما خواهند آمد. شاید بسیاری از خانم ها نسبت به آن بی توجه باشند اما باید بدانند که وجود آن ها از جمله دستگیره از ضرورات آشپزخانه است، زیرا برای جا به جا کردن و حمل کردن قابلمه ها و ماهیتابه های داغ بسیار کمک دهنده هستند. نمیتوان از هر پارچه ای که دم دست است استفاده کنید زیرا ممکن است جنس و الیاف پارچه نازک باشد و دست شما دچار سوختگی شود.

دستگیره ها وسیله ای بسیار کاربردی هستند که در آشپزخانه کاربرد های فراوانی دارند نوع و جنس دستگیره برای شما بسیار مهم خواهد بود برای انتخاب کالا ابتدا وارد محصول مورد نظر شوید و مشخصات و نوشته های آن را مشاهده کنید تا بتوانید یک کالا خوب را انتخاب کنید انتخاب یک دستگیره مناسب از لحاظ شکل و ظاهر و جنس برای کد بانو ها بسیار مهم است.

فروشگاه اینترنتی تکدو سعی کرده است از با کیفیت ترین و متنوع ترین محصولات را در سایت خود قرار دهد. تمامی محصولات سایت تکدو با محتوای کامل و دقیق و همچنین دارای فیلم و عکس در سایت قرار گرفته است و توسط تیم تکدو و واحد فنی بررسی و تحلیل می گردد و پس از تایید انتشار داده می شود. شما می توانید محصول مورد نظر خود را به راحتی جست و جو کنید تا فروشگاه تکدو تنوع جنس های خود را برای شما عزیزان به نمایش بگذارد، پس از انتخاب محصول در فروشگاه تکدو با پاسخگویی 24 ساعته در خدمت شما هستند. ارسال محصولات ما کاملا بدون نقص و با بسته بندی کامل است و در کمترین زمان محصول مورد نظر خودتان را دریافت می کنید.

مقایسه ( 0 مورد )