دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

کلاه

کلاه پوششی برای سر و مو است که در برابر سرما، آفتاب، هوای آلوده و… نقش محافظتی دارد. امروزه کلاه علاوه بر کاربردی بودن آن جنبه ی زیبایی در استایل دارد. کلاه اکسسوری بسیار جذاب برای خانم ها و آقایان است که جایگاه ویژه ای در استایل آن ها دارد.

استفاده از کلاه برای افراد متفاوت است. برخی برای جذاب شدن و رنگ دادن به استایل و تیپشان از کلاه استفاده می کنند و برخی برای محافظت در برابر آفتاب و سرما استفاده می کنند. به همین دلیل انواع کلاه در جنس، طرح، رنگ های مختلف  عرضه شده اند.

انواع کلاه:

  • کلاه نقاب دار( بیسبال)
  • کلاه آفتابی(فلاپی)
  • کلاه بافتنی
  • کلاه باکت

کلاه نقاب دار( بیسبال): کلاه نقاب دار این مدل کلاه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران زیادی دارد. کلاه لبه دار برای محافظت در برابر آفتاب، ورزش کردن و همچنین تیپ های اسپرت وخیایانی و… کاربرد دارد. کلاه لبه دار در طرح و جنس های مختلفی عرضه شده اند از جمله طرح های پنبه، لی، چرم، کتان و… که انواع مختلف آن را می توانید در سایت تکدو مشاهده کنید.

کلاه آفتابی(فلاپی): کلاه فلاپی بیشتر در تابستان استفاده می شود و در ماه های گرم سال بسیار کاربرد دارد.کلاه فلاپی بسیار مناسب زیر آفتاب و مزرعه است این نوع کلاه ها معمولا مناسب تیپ های هنری، هیپی و مناسب برای ساحل و دریا است. کلاه های فلاپی در جنس و مدل های مختلفی مانند: حصیری، فیبر فشرده و… عرضه شده اند.

کلاه بافتنی: این نوع کلاه مناسب هوای سرد و زمستان است .کلاه بافتنی در جنس و مدل های متفاوتی مانند پشم، فاستونی و کاموا تهیه می شود.کلاه، تیپ های زمستانی را بسیار جذاب می کند و تاثیر زیادی در تیپ و استایل دارد.

کلاه باکت: در دیرباز معمولا ماهی گیرها از کلاه باکت استفاده می کردند اما دنیای مد باعث شد که از این کلاه در انواع استایل بخصوص استایل کژوال بسیار استفاده شود. این کلاه ها امروزه بسیار ترند شده است بسیار مورد اسقبال مردم قرار گرفته است. این نوع کلاه ها با جنس و طرح های مختلف به بازار عرضه شده اند.

در فروشگاه تکدو انواع متنوعی از کلاه های کلاسیک و مدرن ازجمله: مدل های مختلف کلاه کّپ، روسی، لئونی، فلت، فدورا، و انواع مختلف کلاه های مخصوص هواداری در طرح و جنس های متنوع مانند پلی استر، پنبه، نخی، لی و… با بهترین  کیفیت موجود است. شما می توانید تنها با چند کلیک ساده محصول مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی سفارش دهید.

مقایسه ( 0 مورد )