دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

  • بند لیفت Top Ten
    سفید
    تخفیف!

    بند لیفت Top Ten

    ناموجود

بند لیفت

بند لیفت یکی از لوازم بدنسازی است که برای انجام حرکات سنگین در تمرینات کاربرد دارد. بند لیفت به علت اینکه موجب افزایش تسلط وزنه‌ برداری می‌شود، استفاده زیادی دارد.
یک طرف این بند به‌ دور مچ دست و آن طرف به دور میله بسته می‌شود. با این کار بر میله کنترل یا چسبندگی بیشتری دارید و می‌توانید وزنه ای با وزن بیشتر بلند کنید.
به کمک بند لیفت می‌توان فشار وارد شده به بدن را در حین تمرینات کاهش داد. این وسیله ضعف را از دستانتان می‌گیرد و شما قادر خواهید بود که حرکات را تا حد توان خود انجام دهید. کار این ابزار این است که با جذب مقداری از فشار به ورزشکار کمک می‌کند تا راحت‌تر میله را در دست بگیرد.
بیشترین دلیل استفاده ورزشکاران از این وسیله، وزنه‌های غیر متعارفی است که این افراد برای تمرین برمی‌گزینند و در نتیجه این موضوع باعث آسیب رسیدن به بدن آنان خواهد شد. بنابراین شما با بکارگیری وسایل مناسب و استاندارد، موجب کاهش خطر برای بدن خود می‌شوید.
تعداد زیادی تاندون در مچ دست وجود دارد که باعث آزادی عمل مچ می‌شوند. در صورتی که فشار زیادی به این تاندون ها وارد شود، آسیب پذیری آن‌ها نیز بالاتر می‌رود. بنابراین به یک وسیله برای پشتیبانی و حمایت احتیاج دارند.
در صورتی که موقع انجام لیفت‌های سنگین، عضلاتتان قبل از اجرای کامل تکرارها احساس خستگی داشته باشند، باید بدانید که عضلات هدف به شکل صحیح خسته نشده‌اند و نیروی آن‌ها نیز کاملا تخلیه نشده است. بند لیفت تاثیر بسزایی در افزایش قدرت دارد و مانع از آسیب دیدن عضلات و مفاصل می‌شود.
شما برای هر رشته‌ای می‌توانید از این بندها استفاده کنید. مثلا برای بارفیکس زدن. این بند موجب چفت شدن دستان شما به میله بارفیکس می‌شود.
بعلاوه در مورد عرق کردن کف دست و افتادن میله و وزنه هیچ گونه جای نگرانی وجود ندارد زیرا جنس این بند از کتان است و از عرق کردن کف دست جلوگیری می‌کند.
از بهترین برندهای بند لیفت می‌توان به برندهای چمپکس، والیو، جیمباک، ال پی، تیتان، ویر، اپتن، تیرکس و… اشاره نمود.
البته فراموش نکنید که استفاده مداوم از بند لیفت، عضلات دست و ساعد را ضعیف می‌کند. زیرا بیشتر نیرو به بند منتقل شده و نقش عضلات دست بسیار کم می‌شود. بنابراین تنها در موارد استثنا از آن استفاده کنید. مثلا در زمان اجرای لیفت‌های بسیار سنگین یا وقتی عضلات شما واقعا خسته‌اند.
بند لیفت یک وسیله شخصی بوده و بهتر است به صورت شخصی از آن استفاده شود.
این محصول را به آسانی می‌توانید از طریق سایت تکدو خرید کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

مقایسه ( 0 مورد )