دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

لباس زیر زنانه

همانطور که می دانیم لباس از مهم ترین پوششی است که روزمرگی با آن در تماس هستیم و در طول روز و شب و به صورت مکرر از آن استفاده می کنیم ما در این بخش به مهم ترین بخش لباس و پوشش خانم ها یعنی لباس زیر زنانه اشاره می کنیم.

لباس زیر زنانه ازجمله مهمترین پوششی است که در حین خرید باید به جنس پارچه و مواد و الیافی که در آن به کار رفته توجه کنیم. جنس پارچه ی لباس زیر انواع مختلفی دارد که هر چقدر جنس با کیفیت تر و بهتر باشد، سلامت بدن خانم ها تضمین شده تر است. در تولید لباس زیر زنانه باید از پنبه و نخ هایی استفاده شود که در روزهای گرم تابستان با وجود تعرق زیاد مشکلات جدی را به وجود نیاورد. جنس های مختلف لباس زیر زنانه شامل ساتن، پنبه، گیاهی، نخی و.. است که جنس گیاهی و نخی گفته شده مناسب برای استفاده روزانه و بلند مدت می باشد و جنس ساتن جنسی بسیار خنک و سبک که مناسب برای خواب راحت است.

لباس زیر زنانه انواع گوناگون و متنوعی از جمله لباس زیر فانتزی، اسپرت، کاستوم، لامبادا، لباس زیر تازه عروس، لباس خواب و… با رنگ های مختلف و جذابی موجود است.

خیلی از افراد به دنبال قیمت ارزان لباس زیر زنانه هستند اما نکته مهم در خرید لباس زیر زنانه توجه به جنس و کیفیت است. البته فروشگاه تکدو سلامت شما را نیز در نظر گرفته و سعی کرده است محصولات بسیار با کیفیتی را با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه موجود کند.

در این دسته بندی علاوه بر لباس زیر، انواع چسب و بالا برنده ی سینه موجود است که ظاهر بسیار زیبایی در فرم سینه ایجاد می کند و مانع افتادگی سینه می شود.

فروشگاه تکدو تمام محصولات را از برند و جنس های مختلف با مشخصات کامل در سایت به انتشار گذاشته و توسط مدیران تکدو تحلیل و بررسی می گردد. شما با خرید از فروشگاه تکدو از تخفیف های ویژه ی آن نیز برخوردار می شوید.

مقایسه ( 0 مورد )