دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ
نوع

نمایش 1 - 1 کالا از 1

  • مداد لب آرسلار
    S 03S 04S 06 + 6

مداد لب

داشتن صورتی جذاب برای هر خانمی اهمیت دارد و آرایش لب یکی از مهم ترین و حساس ترین بخش های آرایشی برای خانم ها است. در سایت تکدو انواع مداد لب در رنگ های مختلف را با توجه به سلیقه شخصی خود می توانید انتخاب کنید همچنین انواع رژ لب و مداد لب در این دسته بندی وجود دارد. مداد لب از پخش کردن رژ لب، در اطراف لب خودداری می کند اگر لب های شما نازک است می توانید با استفاده از مداد لب آن ها را حجیم تر نشان دهید برای این کار کافی است تا رژ لب خود را طبیعی و ملایم و مداد لب را کمی تیره تر انتخاب کنید. با استفاده از مداد لب می توانید یک خط لب دقیق و زیبا بکشید، بیشتر مداد لب ها بافتی نرم و کرم مانند دارند و به خوبی محیط اطرف لب را پوشش می دهند.
در هنگام خرید، مداد لبی را انتخاب کنید که در برابر آفتاب و هوای خشک از پوست لب شما محافظت کند، مداد لبی که بر روی لب ها پوسته پوسته نشود و به لب ها آسیب نرساند.

راهنمایی خرید مداد لب متناسب با رنگ پوست

انتخاب رنگ مناسب برای خط لب بسیار اهمیت دارد در نتیجه پیشنهاد می کنیم رنگ مداد لب را با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنید.

خط لب با طیف آبی و بنفش: اگر روی مچ دست خود رگ هایی با رنگ آبی یا بنفش می بینید رنگ پوست شما خنثی است، پس بهتر است سراغ مداد لب هایی با طیف آبی و بنفش بروید زیرا این مداد لب ها با رنگ پوست شما سازگاری بهتری دارند.

مداد لب با طیف رنگ نارنجی یا قرمز: اگر رنگ پوست شما به رنگ طلایی، زرد یا زیتونی است یعنی شما طیف پوست گرمی دارید بنابراین بهتر است سراغ مداد لب هایی با طیف رنگ های هلویی، نارنجی یا قرمز برای آرایش خود بگردید.

مداد لب بی رنگ: تجربه ثابت کرده است موادهای آرایشی مختلف نقش تثبیت کننده را در مقابل یکدیگر ایفا می کنند پس اگر می خواهید ماندگاری آرایش لب خود را بدون آرایش های اضافی تضمین کنید بهتر است سراغ مداد لب های بی رنگ بروید.

برند های معتبر مداد لب

برای خرید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی از جمله مداد لب، رژ لب، رژ گونه، کرم پودر و … می توانید به فروشگاه اینترنتی تکدو مراجعه کنید.

یکی از نگرانی های خانم ها سرب موجود در انواع مداد لب ها است. برخی از برند های غیر اصل از مواد نا مرغوب و بی کیفیت استفاده می کنند که این کار سبب آسیب به لب می شود به همین دلیل افراد بهتر است از برند های معتبری که در سایت تکدو موجود است مانند آرسلار، فلورمار، گلدن رز، آی فیس، بورژوآ و … خریداری نمایند و به تاریخ تولید و انقضا وسایل هم توجه کنند.

 

مقایسه ( 0 مورد )