دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

تثبیت کننده آرایش

آرایش صورت یکی از مواردی است که امروزه بین خانم ها از محبوبیت بسیاری برخوردار است. خیلی از مواقع اطمینان از دوام و پایداری آرایش در تمام طول شبانه روز، مخصوصا برای مراسم های رسمی یا مناسبت های بزرگ، بسیار مهم است که تنها به کمک تثبیت کننده آرایش، صورت می گیرد.

می توانید انواع متنوعی از تثبیت کننده ها را در سایت تکدو مشاهده کنید که با توجه به جنس پوست و استفاده از آن در موقعیت های مختلف باید آن ها را انتخاب کنید، از میان مدل های مختلف تثبیت کننده آرایش می توان به موارد زیر اشاره کرد:
اسپری: این نوع از فیکساتور به علت داشتن بافت سبک و بی رنگ، آرایش شما را دچار تغییر نمی کند. برای همه شرایط آب و هوایی مناسب است و می توان گفت در هر شرایطی آرایش را روی صورت ماندگار نگه می دارد و از پخش شدن آرایش روی صورت جلوگیری می کند. با خرید اسپری تثبیت کننده آرایش، می توانید از چرب شدن پوست و برق افتادن، به ویژه در نواحی بینی و پیشانی، پیش گیری می کند.

پودر: این محصول بهترین گزینه برای از بین بردن برق غیرطبیعی کرم پودر بوده و علاوه بر حفظ رطوبت پوست، به راحتی روی صورت می نشیند. پودرها به دلیل سبکی می توانند برای مصرف های روزانه نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

قطره: این محصول به هر گونه آرایش صورت ویژگی ضد آب می دهد. می توان از قطره تثبیت کننده به عنوان پایه ای برای سایه ها، رژ لب ها، پودر زیرسازی یا رژ گونه استفاده کرد. استفاده از این محصول بسیار راحت بوده و تضمین کننده افزایش ماندگاری آرایش صورت است.

کرم: این مدل از تثبیت کننده ها برای پوست های خشک مناسب هستند و حالتی مانند کرم پودر دارند و با توجه به پوشانندگی بالا، آرایش را تا مدت طولانی تری حفظ می کنند.

ژل: این محصول برای زیر ساز کرم پودر، پنکک و کرم های برنز و رنگی مناسب است و جزو مواردی است که به دلیل ماندگاری بالا و پوشانندگی کامل پوست، بیشتر مناسب مجالس و مهمانی ها می باشد.

برند های معتبر تثبیت کننده آرایش

از میان معتبرترین برند های تولید کننده لوازم آرایشی می توان به آرت دکو، سیترای، گلدن رز، لور آل، کیس بیوتی، توفیسد، مک، فلورمار، اتود و … اشاره کرد.
شما با خرید از سایت تکدو علاوه بر برخورداری از تخفیف های گوناگون و یک خرید ارزان قیمت، می توانید از کیفیت و اصالت کالای مورد نظر خود اطمینان داشته باشید.

 

مقایسه ( 0 مورد )