دسته بندی محصولات
ساپورت های تنه
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

ساپورت های طبی

امروزه جایگاه زیبایی و سلامت بسیار بالاست و بسیاری از افراد به آن می پردازند. با وجود بیشتر شدن فعالیت های انسان ها، عادت های بدی به وجود می آید که در نهایت منجر به درد در بدن شما می شود. بدن درد و آسیب ها ناشی از عدم رعایت درست راه رفتن، نشستن، کار کردن زیاد حتی بلند کردن اجسام و … است. یکی از ابزار های سلامت، ساپورت های طبی است. این ساپورت های طبی به شما کمک می کند بدن شما در وضعیت صحیحی قرار بگیرد. یکی از پرکاربردترین ساپورت های طبی، قوز بند است که شانه ها و گردن را در وضعیت مناسب قرار می دهد. هر انسانی متناسب با مشکل و نیازش می تواند، ساپورت طبی تهیه کند. در فروشگاه اینترنتی تکدو می توانید انواع ساپورت های طبی را مشاهده کنید.

انواع ساپورت های طبی

به طور کلی ساپورت های طبی را می توان به ۳ دسته تقسیم بندی کرد که به ترتیب عبارتند از مچ بند، زانو بند و گردن بند.
مچ بند مناسب برای افرادی است که در ناحیه مچ احساس درد می کنند و نمی توانند مچ خود را در وضعیت مناسبی قرار دهند. خود مچ بند ها را نیز به ۲ دسته تقسیم می شوند که برخی از آن ها کشی هستند و مناسب برای روزمره هستند اما برخی دیگر دارای آتل هستند که اگر مچ شما آسیب شدیدی دیده است، لازم است از آن استفاده کنید.
زانو بند مناسب افرادی است دارای زانودرد هستند و به علت درد، کارهای ساده و روزمره را نمی توانند انجام دهند. نحوه عملکرد زانوبندها به این صورت است که دارای فنرمخصوص است و مفصل زانو را محکم نگه می دارد. از مزیت های دیگر گرم نگه داشتن زانو می باشد که در نهایت منجر به درمان می شود.
گردن بند نیز مناسب افرادی است که آرتوروز گردن و یا دیسک گردن دارند. این کالای طبی مانع از حرکات اضافی می شود.

انواع برند های ساپورت های طبی

با توجه به اهمیت سلامت، لازم است از برندهایی خرید کنید که اغلب کاربران از آن رضایت دارند. برند هایی که در زمینه ساپورت های طبی فعال هستند به ترتیب عبارتند از سما، پاک سمن، طب و صنعت، آدور و …. . در فروشگاه آنلاین تکدو می توانید ساپورت طبی مناسب خود را خریداری نمایید‌.

مقایسه ( 0 مورد )