دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 9 کالا از 9

جوراب مردانه

اگر شما هم به پاهای خود اهمیت می دهید پس جوراب یکی از وسایل بسیار کاربردی برایتان خواهد بود تا پاهای شما را در مقابل سرما و گرما محافظت نماید اما امروزه جوراب علاوه بر فواید کاربردی که برای پاها دارد  نقش مهمی در دنیای مد و لباس داشته است که امروزه توجه افراد را به خود جلب نموده تا جایی که شرکت های بسیار زیادی در سطح جهان شروع به تولید انواع جوراب نموده اند. پوشیدن یک جوراب مناسب از اهمیت ویژه ای برخودار است نوع و جنسف کیفیت، برند و… در تعیین قیمت جوراب مؤثر است جوراب ها دارای انواع محتلفی هستند و همه افراد از جمله کودک و نوجوان و بزرگسال از جوراب استفاده می کنند.

جوراب نانو

کلمه جذاب نانو هر مشتری را به سمت خود جذب می کند اما آیا جوراب های نانو واقعیت دارد و یا تنها یک ایده و روش برای فروش بیشتر است ؟ بله پاسخ این سؤال بسیار روشن و واضح است که برند های غیر اصل با ترفند نانو بر روی محصول خود این جوراب را وارد بازار می کنند اما چرا نانو بودن یک جوراب برای افراد مهم است و چرا بیشتر به آن توجه می کنند ؟ در پاسخ باید بگوییم که نانو از بوی بد پا جلوگیری می کند و بدلیل آنتی باکتریال بودن می تواند به سلامت پا نیز کمک کند اما تولید یک جوراب نانو نیازمند به‌کارگیری تکنولوژی در ساخت آن جوراب است.

در فروشگاه اینترنتی تکدو ما سعی نموده ایم که مشخصات دقیق و نانو بودن ویا الیاف واقعی محصول را مظابق با گفته های سازنده شرح دهیم البته در معرفی محصول و شرح و بررسی آن تمام تلاش خود را نموده ایم که به بهترین نحو محصول را شرح دهیم تا مشتری بتواند انتخابی دقیق تر و آگاهانه تر تسب به خرید خود داشته باشد.

 

مقایسه ( 0 مورد )