دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 5 کالا از 5

کراوات و پاپیون مردانه

کراوات و پاپیون از اکسسوری های جذاب برای هر مرد است. هر مردی که به ظاهر خود اهمیت می دهد از کراوات و پاپیون استفاده می کند.

کراوات شاید اکسسوری کوچک باشد اما تاثیر زیادی در استایل و تیپ مردان دارد. کراوات از اکسسوری های جذاب است که در انواع مراسمات و مذاکرات یا مهمانی های مهم استفاده می شود. کراوات، شیک پوشی مردان را بسیار افزایش می دهد.

کراوات در طرح های متفاوت راه راه، چهارخانه، گلدار و ساده هستند و دارای جنس های متفاوتی ازجمله: ابریشمی، پنبه ای، ساتن، لنین و… هستند.

استفاده از پاپیون به کلی می تواند استایل شما را تغییر دهد. پاپیون در مهمانی های کاملا رسمی، جشن و مهمانی ها، قرارهای کاری بسیار مناسب است. البته افراد در انتخاب پاپیون سعی می کنند به جای کت و شلوار از تاکسیدو که انتخاب مناسب تری است استفاده کنند.

پاپیون جنس های مختلفی از جمله : جنس پنبه ای، کتان، ابریشم، ساتن و…دارند.
هنگام استفاده از پاپیون برای مراسمات باید توجه داشته باشید که چه جنسی را در چه مراسمی استفاده می کنید. برای مثال: پاپیون های کتان و پنبه ای در قرارهای معمولی ، پاپیون های ابریشمی در قرارهای مهم کاری، پاپیون های ساتن برای جشن ها و مهمانی های مهم است.

فروشگاه اینترنتی تکدو انواع اکسسوری های مردانه، کراوات و پاپیون در جنس و طرح های متفاوت را موجود دارد. شما می توانید جنس های متنوع و با کیفیت را با مناسب ترین قیمت در فروشگاه تکدو مشاهده کنید. تمام محصولات فروشگاه تکدو دارای ضمانت و سلامت فیزیکی کالا است و با محتوا و مشخصات دقیق ثبت شده و شما تنها با چند کلیک ساده می توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

مقایسه ( 0 مورد )