دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 8 کالا از 8

کرم مرطوب کننده

مرطوب نگه داشتن پوست از مهم ترین نکات مراقبت پوستی است در واقع این کار مانع از خشک شدن و خارش پوست می شود. پوست ممکن است از طریق تبخیر و عوامل محیطی، رطوبت خود را از دست بدهد و کم آب و آسیب پذیر شود و استفاده از کرم مرطوب کننده می تواند پوست را سالم و انعطاف پذیر نگه دارد به همین دلیل استفاده از کرم مرطوب کننده برای سلامتی پوست از اهمیت بسیاری برخوردار است و این کار باید در برنامه های روزانه هر فردی قرار بگیرد.
اغلب افراد تمامی محصولات آبرسان و نرم کننده ها را در گروه مرطوب کننده ها قرار می دهند اما هر یک از این محصولات فرمولاسیون متفاوتی با یکدیگر دارند و متناسب با نوع پوست طراحی و تولید می شوند.
مرطوب کننده: یکی از مواد اصلی به کار رفته در مرطوب کننده، چربی و روغن است و در فرمولاسین مرطوب کننده ها موادی به کار می رود که با ایجاد لایه ای بر روی پوست مانع از خروج رطوبت ها از پوست می شود. همچنین در مرطوب کننده ها انواع ویتامین E و C وجود دارد. شما می توانید مرطوب کننده ها را برای انواع پوست خشک، چرب، معمولی و حساس استفاده کنید.

آبرسان: عنصر اصلی به کار رفته در آبرسان ها هیالورونیک اسید است، کلاژن نیز در شادابی پوست نقش مهمی دارد و معمولا با افزایش سن تولید کلاژن کاهش پیدا می کند و پوست به مرور زمان چروک می شود. ماده اصلی به کار رفته در آبرسان پوست را هیدراته می کند و مقدار هیالورونیک اسید را در پوست ایجاد می کند تا به پوستی شاداب و زیبا برسید.

تنوع برند های تولید کننده محصولات مرطوب کننده و آبرسان بسیار زیاد است و حق انتخاب گسترده ای را در اختیار مشتریان قرار می دهد شما می توانید در دسته بندی های مرطوب کننده انواع کرم مرطوب کننده خارجی یوسکین آ، هیمالیا، جانسون، نیوآ و … را مشاهده کنید. همچنین برند های ایرانی با تولید محصولات متنوع پوست توانسته اند توجه سخت گیر ترین افراد را به خود جلب کنند از میان برند های مطرح کرم مرطوب کننده ایرانی می توان مای، شون، کامان، سینره و … را نام برد.
شما می توانید برای خرید انواع آبرسان و کرم مرطوب کننده به بخش کرم و مراقبت پوست فروشگاه تکدو مراجعه کنید ما طیف گسترده ای برند های ایرانی و خارجی را برای تمامی سلیقه ها گردآوری کرده ایم.

مقایسه ( 0 مورد )