دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

  • نانچیکو YINGCAL

نانچیکو

نانچیکو که از اوایل سال 1960 به وجود آمد، در ابتدا سبک خاصی از هنرهای رزمی بود و اندکی پس از آن به عنوان یک سلاح ویژه در یک سبک خاص به کار می رفت. البته امروزه نانچیکو علاوه بر یک وسیله‌ی دفاعی و رزمی، به عنوان اسباب بازی هم کاربرد دارد که شما می توانید با خرید نانچیکو از سایت و فروشگاه آنلاین تکدو فرزندتان را غافلگیر کنید.

شاید برایتان سوال باشد که چرا اسم این وسیله نانچیکو است؟
کلمه‌ی نانچیکو گونه ای از یک کلمه‌ی ژاپنی و با یک گویش محلی به نام اوکیناو است. دانشمندان زبان شناسی معتقد اند کلمه‌ی نانچیکو برگرفته از نام یک ابزار کشاورزی دوتیکه، که ظاهری شبیه به نانچیکوی امروزی دارد است.
نانچیکو از چوب، فوم، پلاستیک و فلز ساخته می شود. البته چوب رایج ترین ماده ای است که در ساخت نانچیکو مورد استفاده قرار می گیرد و فوم و پلاستیک دو ماده رایج بعدی هستند.

شما می توانید در سایت تکدو از بین انواع نانچیکو های موجود، نانچیکو ای با جنس مد نظر و مورد نیاز خودتان را خریداری کنید. تکدو تنوع کاملی در اجناس و کالا های خودش دارد.

نانچیکوها در زمان قدیم برای دفاع از خود در برابر مهاجمان و دزدها بسیار مورد استفاده قرار می گرفتند، اما کارآمد بودن آنها تنها در صورتی بود که توسط یک فرد ماهر و با تجربه زیاد در استفاده از نانچیکو استفاده می شدند. بدون تجربه کافی کار با نانچیکو بسیار خطرناک میباشد و آسیب های جدی را برای فرد استفاده کننده در پی دارد.

اگر تازه کار هستید و به دنبال یادگیری نانچیکو هستید، در سایت و فروشگاه آنلاین تکدو میتوانید از بین هزاران مدل و برند یک نانچیکو متناسب با افراد تازه کار تهیه کنید.
یک نانچیکوی اصل از دو چوب کوتاه تشکیل شده است که توسط یک طناب یا زنجیر به هم متصل شده اند. نانچیکوهای اصل و حرفه ای اغلب به صورت دوتایی و جفت استفاده می شوند، اما به صورت تک هم می شود از آنها استفاده کرد که شما می توانید متناسب با نیاز خودتان از فروشگاه آنلاین تکدو که اصالت و سلامت تمام کالا های عرضه شده را تضمین میکند نانچیکوی خود را خریداری کنید.

نانچیکو می تواند یک کادوی فوق العاده برای علاقه مندان به شخصیت بروس لی، فیلم های اکشن و هنرهای رزمی باشد که شما می توانید آن را از سایت تکدو سفارش دهید. فروشگاه آنلاین تکدو با هدف ایجاد بستری امن برای خرید آنلاین و رضایت مشتری، امکانات ویژه ای نظیر پشتیبانی شبانه روزی، ضمانت اصالت و سلامت کالاها، ارسال درب منزل و خرید در سایت تکدو داشته باشید.

مقایسه ( 0 مورد )