دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

بهداشت دهان و دندان

همانطور که می دانید مراقبت از دندان و دهان از الزامات بهداشتی است تا دچار مشکلات و درد های ناشی از پوسیدگی و آسیب دیدگی دندان نشویم. در این دسته بندی شما می توانید انواع لوازم بهداشت دهان و دندان را مشاهده کنید.

لوازم بهداشت دهان و دندان شامل انواع مسواک های برقی و دستی، خمیر دندان های سفید کننده و ترمیم کننده، نخ دندان در برندهای متفاوت، چسب دندان، دهان شویه، پودر سفید کننده دندان و خوشبو کننده دهان می شود که هر کدام به صورت مجزا می توانند به سالم ماندن دندان و لثه هایمان کمک کنند. بهداشت دهان و دندان از اهمیت بسیار بالایی برخودار است زیرا که اگر بهداشت آن راعایت نشود باعث پوسیدگی دندان و سیاهی لثه خواهد شد. پس باید برای بهداشت دهان و دندان هایمان ارزش بگذاریم.

لوازم بهداشت دهان و دندان شامل محصولات زیادی می شود که هر کدام کارایی خاص خود را دارد، برای مثال استفاده از دهان شویه در کنار مسواک زدن و نخ انداختن می تواند مانع از بروز بیماری های دهان و دندان شود چرا که از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند و باعث تقویت لثه خواهد شد.

یکی دیگر از لوازم بسیار مهم در بهداشت دهان و دندان خوشبو کننده دهان است. استفاده از خوشبو کننده دهان باعث خواهد شد که دهان و دندان ضد عفونی شوند و بوی بد دهان را از بین ببرند. خوشبو کننده دهان انواع مختلفی دارد مثل اسپری خوشبو کننده، قرص های خوشبو کننده، آبنبات های سرد خوشبو کننده و … .

برای اینکه بهداشت دهان و دندان اهمیت بالایی دارند باید از برند های قابل اعتمادی استفاده کنیم. برند هایی نظیر: وی وان، سیگنال، مریدنت، اورآل، های دنت، اورال-بی و … . این برند ها پیشتازان سری محصولات بهداشت دهان و دندان هستند که شما می توانید با خیال راحت محصولات این برند ها را خریداری نمایید.

فروشگاه اینترنتی تکدو تمام محصولات خود را از نظر سلامت فیزیکی و کیفیت کالا تست می کند و بعد داخل سایت به انتشار می گذارد. فروشگاه اینترنتی تکدو دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی بوده و شما می توانید با اعتماد کامل از این فروشگاه اینترنتی خرید کنید.

 

 

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )