دسته بندی محصولات
پارچ و بطری
لیوان و فنجان
لیوان و فنجان
ماگ
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 13 کالا از 13

پارچ، بطری، لیوان

پارچ ها، بطری ها و لیوان ها از لوازمی هستند که حتما به آنها نیاز پیدا کرده اید نوع و جنس این لوازم بسیار مهم است برای مثال اگر جنس بی کیفیتی از این لوازم را تهیه کنید به مرور متوجه ایرادات و معایب این مدل محصولات خواهید شد.

پارچ ها:

برای پذیرایی از مهمان ها با آب یا انواع نوشیدنی به پارچ ها نیاز پیدا می کنید پارچ ها معمولا در دو جنس پلاستیکی و شیشه ای در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود است، پارچ یکی از لوازمی است که برای پذیرایی ضروری است و می توانید آن را با بشقاب و سایر لوازمتان ست کنید. محبوب ترین برند های پارچ ها عبارتند از: دلاوا، پاشاباغچه و آنجلیکا هستند. پارچ های مختلفی در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

لیوان ها و ماگ ها:

ماگ وسیله شخصی مهمی است، ماگ ها به این که در دلیل طرح ها، رنگ های جذاب و فراوانی تولید شده اند طرفداران بسیاری دارند، ماگ ها در دو مدل معمولی و حرارتی (این مدل ماگ ها پس از ریخته شدن آب جوش طرح خود را نشان می دهند) در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود است. لیوان ها از دیگر لوازم مهم هستند که در پذیرایی اصلی ترین نقش را دارند، نوشیدنی هایی که در مهمانی ها سرو می شوند سرد یا گرم هستند، برای سرو نوشیدنی های گرم لیوان دسته دار و برای سرو نوشیدنی های سرد از لیوان های بدون دسته استفاده می شود .

بطری ها:

استفاده از بطری ها یکی از روش ها برای سرو نوشیدنی در مهمانی ها است بطری ها  در جنس های پلاستیکی و شیشه ای در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند، بطری های پلاستیکی برای استفاده در باشگاه ها هم مناسب هستند و می توان از آنها به عنوان یک قمقمه یا شیکر استفاده کرد.

فروشگاه اینترنتی تکدو به خریداران این امکان را می دهد تا با خیال راحت و بدون محدودیت در وبسایت تکدو جست و جو کنند و لوازم سرو نوشیدنی خود را با اطمینان از اصالت کالا با بهترین کیفیت خریداری کنید.

مقایسه ( 0 مورد )