دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

مراقبت بعد از موزدایی

مراقبت کردن از پوست یکی از اولویت های هر فردی برای حفظ سلامتی و زیبایی است و یکی از مهم ترین اولویت ها، مراقبت بعد از موزدایی است. صرف نظر از اینکه مو ها با چه چیزی و با چه روشی تراشیده می شوند، برخی پوست ها التهاب پیدا کرده یا جوش میزنند اگر چه برخی پوست ها حسیاسیتی از خود بروز نمی دهند اما در واقعیت تمامی پوست ها بعد از تراشیدن به مراقبت های ویژه پوستی احتیاج دارند تا لطافت، جوانی و شادابی پوست حفظ شود. موزدایی چه به صورت اپیلاسیون چه شیو و تراشیدن باشد اغلب در افراد باعث ایجاد سوزش، خارش و التهاب می شود و احساس آزاردهنده ای را در افراد به وجود می آورد.
توصیه پزشکان نیز این است که برای استفاده کردن از محصولاتی که به طور مستقیم با پوست ارتباط دارند حتما از برند های معتبر استفاده کنید که تمامی نکات بهداشتی و سلامتی در آن ها لحاظ شده باشد و از بروز هر گونه آسیبی در پوست جلوگیری کرده باشد.
محصولات مراقبت بعد از موزدایی شامل کرم، ژل، اسپری، روغن و … می باشد که باعث:

  • کاهش احساس سوزش و خارش پوست 
  • کاهش التهاب و قرمزی پوست
  • دارای خاصیت تسکین دهنده
  • ضد باکتری، ضد قارچ و ضد عفونی کننده
  • بهبود رشد بافت های پوستی
  • تنظیم PH مناسب پوست بدن

خرید محصولات مراقبت بعد از موزدایی، چون یکی از محصولات حساس و پر ریسک قلمداد می شود به همین علت خرید از فروشگاهی معتبر همچون تکدو که اصالت و سلامت فیزیکی و کیفیت تمام محصولات خود را تضمین می کند منطقی به نظر می رسد. کافی است تصمیم به خرید گرفته سایت تکدو را باز کرده و در بخش لوازم اصلاح مو بروید و در نهایت پس از مقایسه محصولات مختلف، بهترین آن را انتخاب کرده و سفارش دهید.

مقایسه ( 0 مورد )