دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

محافظ و آبگیر کنار سینک

محافظ و آبگیر کنار سینک از ضروری ترین وسایل آشپزخانه است، که در هر خانه و آشپزخانه ای باید وجود داشته باشد، زیرا به خشک کردن سریع تر ظروف بسیار کمک می کند. آبگیر کنار سینک دارای پارچه ی حوله ای میکرو فایبر است که قدرت و سرعت بالایی در جذب آب ظروف دارد. محافظ و آبگیر کنار سینک به جذب فوری رطوبت کمک می کند که پس از خشک شدن می توان با خیال راحت و بدون اینکه نگران بو گرفتن یا رطوبت داخل کابینت شوید آن ها را جاسازی کنید.

محافظ و آبگیر کنار سینک بسیار محصولی کاربردی است که برای خشک کردن انواع ظروف، لیوان، قاشق و چنگال، و حتی میوه ها هم از آن استفاده کرد. محافظ آبگیر کنار سینک با وجود کارایی زیاد، وزن بسیار کم و مناسبی دارد که می توان آن را به راحتی جا به جا کرد. جنس میکرو فایبر به گونه ای است که الیاف های آن به آسانی پس از رطوبت خشک می شود و می توان طی گذر مدت زمان کوتاهی باز از آن استفاده کرد. 

فروشگاه تکدو سعی نموده با مناسب ترین قیمت آن را انتشار دهد برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت تکدو مراجعه کنید، زیرا تمام مشخصات را کامل و دقیق همراه با عکس در سایت قرار داده است و توسط تیم تکدو و واحد فنی بررسی و تحلیل می گردد.

فروشگاه تکدو محصولات را در کمترین زمان و بدون نقص ارسال می کند. سایت تکدو دارای پشتیانی 24 ساعته است که در هر زمان پاسخگوی شما عزیزان است ما به مشتری هایمان اطمینان اصالت و سلامت فیزیکی کالا را می دهیم. البته یادتان باشد که فروشگاه تکدو در مناسبتی های خاص برای شما مشتریان عزیز تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته است پیشنهاد می کنیم این فرصت های طلایی را از دست ندهید. شما با یکبار خرید کردن از سایت ما لذت خریداری خرید اینرنتی را تجربه خواهید کرد.

مقایسه ( 0 مورد )