دسته بندی محصولات
تغذیه و رشد کودک
تغذیه و رشد کودک
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 8 کالا از 8

ظروف سرو و پذیرایی

پذیرایی و احترام گذاشتن به مهمان یکی از فرهنگ های کهن ایرانی است، در گذشته وسایل پذیرایی مردم در جنس های مسی، نقره ای و چینی های گلدار بوده است. اما امروز از ظروف مسی و نقره ای بسیار کمتر استفاده می شود، چرا که این ظروف وزن زیادی دارند و بسیار گران قیمت هستند.

ظروف سرو و پذیرایی امروزه در جنس های چوب سیقلی، کریستال های با کیفیت، استیل و چینی تولید شده اند، که در سرویس های 6 پارچه، 12 پارچه، 18 پارچه و 24  پارچه در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند که بسته به نیاز می توانید وسایل لازم برای سرو پذیرایی خود را از فروشگاه اینترنتی تکدو تهیه کنید.

انواع ظروف سرو و پذیرایی که در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند عبارتند از :

انواع اردو خوری: ( از اردو خوری ها معمولا برای سرو شکلات، آجیل، ترشیجات و… استفاده می شود ) 

جعبه های پذیرایی: ( از این جعبه ها برای سرو شکلات، آبنبات و آجیل استفاده می شود)

مرغ خوری ها: در جنس های شیشه ای و استیل و در طرح های پایه دار و بدون پایه

ظروف شیرینی خوری: در جنس های چینی، استیل و شیشه

و سایر محصولات سرو و پذیرایی که از آنها نامی برده نشده در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند و شما می توانید به سادگی آنها را تهیه کنید.

اگر شما هم به دنبال خرید لوازم سرو و پذیرایی هستید به شما پیشنهاد می کنیم نگاهی به محصولات این دسته بندی بیندازید، و لوازم پذیرایی مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت خریداری نمایید. فروشگاه اینترنتی تکدو سعی دارد که با در نظر گرفتن معایب و مزایای هر محصول به شما کمک کند تا محصول مورد نیاز خود را به راحتی خریداری کنید

مقایسه ( 0 مورد )