دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

جای ادویه

ادویه ها از اصلی ترین مواد خوراکی هستند که تقریبا در تمام غذاها یافت می شوند و طعم و عطر غذا به ادویه ها بستگی دارد، ادویه ها به نگهداری نیز نیاز دارند تا فاسد نشوند و عطر و طعم خود را حفظ نمایند، جای ادویه می تواند دکوراسیون آشپزخانه را نیز زیباتر کند و فضای زیباتری را ایجاد کند، جای ادویه ها در جنس بدنه،  طرح ها و رنگ های متفاوت در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

ادویه ها از گذشته تا به امروز بخش مهمی از غذای انسان ها بوده اند اما در قرن اخیر مصرف آنها رشد چشمگیری داشته است، ادویه ها شامل: کاری، فلفل، زیره، زنجبیل، هل، میخک، زردچوبه، گلپر، مرزه، ریحان و… هستند.

برای مصرف ساده و نگهداری ادویه جات به جا ادویه هایی نیاز دارید که به شما در حفظ و نگهداری عطر و طعم ادویه جات کمک کنند، جا ادویه ها باید به گونه ای باشند که از ورود رطوبت و باکتری جلوگیری کنند تا مانع خراب شدن و مرطوب شدن ادویه جات شوند.

استفاده از یک جا ادویه با ظاهری مناسب به شما کمک می کند تا دکوراسیون بسیار زیبایی در آشپزخانه خود داشته باشید، جا ادویه ها در جنس های متفاوت هستند از جمله: فلزی، پلاستیکی، سرامیکی، شیشه ای و چوبی که به شما این امکان را می دهد تا بر اساس سلیقه خود جنس مورد نظر جای ادویه را انتخاب کنید، جای ادویه در مدل های ادویه ساب، نمکدانی و طرح بانکه ای وجود دارند و دارای طرح و رنگ های متفاوتی است که به شما این امکان را می دهد تا به سادگی جا ادویه خود را در طرح و رنگ مورد نظر خریداری کنید.

تکدو انواع متفاوتی از کالا ها را دارد که این امکان را به خریدار می دهد تا به سادگی کالای مورد نظر را خریداری کند، همچنین تکدو دارای پشتیبانی 24 ساعته است.

مقایسه ( 0 مورد )