دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

حوله ورزشی

اگر دوست دارید به طور منظم به باشگاه بروید حتما می دانید که هنگام ورزش کردن ممکن است چقدر عرق کنید، پس می توانید با کمک یک حوله ورزشی خشک بمانید.
یکی از مهم ترین لوازم یک ورزشکار، حوله ورزشی است. چه برای پاک کردن عرق و چه برای خشک کردن تجهیزات، وجود حوله در هر کیف ورزشی ضروری است.
یک حوله ورزشی خوب باید با دوام و نرم باشد، علاوه بر آن قابلیت جذب بالایی داشته باشد تا چند بار قبل از خیس شدن استفاده شود.

جنس حوله

جنس یک حوله ورزشی یکی از مهم ترین فاکتورهای آن است که هنگام خرید، باید به آن توجه کنید. زیرا حوله مستقیم با پوست شما در ارتباط است و در صورتی که دارای جنس ناموغوب باشد ممکن است سبب ایجاد حساسیت شود.

بهترین جنس برای حوله ورزشی پنبه، کتان، میروفایبر و نخ است، زیرا این جنس از پارچه ها حسیاسیت زا نبوده و نرمی و لطافت خوبی دارند.

نکات لازم برای نگهداری از حوله ورزشی

حوله های ورزشی در معرض آلودگی بیشتری هستند به همین علت باید به خوبی شسته و نگهداری شوند، که در زیر به چند نکته اساسی درباره شست و شوی حوله ورزشی خواهیم پرداخت.

  • حوله را بعد از هر بار استفاده بشویید.
  • در شستشوی حوله از نرم کننده استفاده نکنید.
  • به مواد شوینده جوش شیرین اضافه کنید.
  • از شوینده زیاد استفاده نکنید.
  • از آب داغ برای شستشوی حوله استفاده کنید.

شما می توانید انواع حوله های ورزشی را با اطمینان از کیفیت، از برند های کمپسور، پیکتت فینو، سلین، PROFESSIONAL، پردیس، COOLING TOWEL، بی لاو، FIBER، نایک، SPECIAL، تکنی فایبر و … خریداری نمایید.
اگر مایل به خرید آنلاین حوله ورزشی هستید، این صفحه از سایت تکدو با متنوع ترین محصولات در اختیار شما قرار دارد تا شما بتوانید با مروری ساده، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

مقایسه ( 0 مورد )