دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 4 کالا از 4

تقویت مچ

اگر شما جزء سالمندان، ورزشکاران حرفه‌ای، کوهنوردان، صخره نوردان می باشید و نیازمند تقویت مچ خود هستید، در ادامه با ما همراه باشید.
تقویت کننده مچ مزایای زیادی دارد؛
هنگامی که به طور منظم تمرینات را انجام دهید، دستان قوی تری خواهید داشت.
همچنین مقاومت و استقامت شما در برابر دردها افزایش می یابد. درد مچ دست می تواند ناخوشایند باشد. همچنین می‌تواند کار یا فعالیت‌های اساسی روزانه، مانند استفاده از رایانه یا پختن غذا و… را دشوارتر کند. ورزش دادن مچ دست می تواند درد را بهبود بخشد و احتمال آسیب یا آسیب مجدد را کاهش دهد. تقویت مچ دست با ابزار های کوچک انجام می شود که به راحتی در خانه یا محل کار می توانید انجام دهید.
این کار نه تنها برای انگشتان دست مفید است، بلکه به تقویت عضلات مچ دست و ساعد نیز کمک می کند.
اگر فردی هستید که استرس زیادی را تحمل می کنید یا اغلب عصبانی می شوید، این ابزار برای شما نیز عالی خواهد بود. می توانید از آن به عنوان یک استرس زا استفاده کنید و آن را در کیف خود به هر کجا که می خواهید حمل کنید.
ما برخی از وسایل برای تقویت مچ شما را در زیر اضافه کرده ایم.

۱-گیره های دستی

آنها یکی از بهترین تمرینات برای مچ دست هستند که در همه شکل ها و اندازه ها وجود دارد. اگر تازه شروع کرده اید، بهترین وسیله برای شروع، یک گیره دستی قابل تنظیم است. آنها دارای دسته های محکم هستند و مقاومت آن ها نیز معمولاً بین 10-60 کیلوگرم است.

۲-حلقه های تقویت مچ

اشیایی شبیه به حلقه های لاستیکی است که روشی عالی برای استفاده از تقویت مچ شما می باشند. این حلقه ها به دلیل وزن کم و کوچک بودن برای نگهداری در کیف باشگاه، روی میز در محل کار یا خانه ایده آل هستند. فشار دادن آنها در طول روز راهی عالی برای حفظ جریان خون در دست ها و کشش عضلات است.

۳-وزنه و دنبل

یک تمرین عالی که به افزایش قدرت و بهبود عضلات انگشتان کمک می کند. برای این کار حداقل به یک دمبل و یا وزنه نیاز دارید. این روش، روشی بسیار موثر و آسان است.

بهترین برند برای خریدن وسیله های تقویت مچ، گلدن استار، تن زیب، نوئل، فینال و… می باشد؛
شما می توانید این ابزار را، از سایت تکدو با خیال راحت تهیه کنید و مچ دست خود را تقویت کنید.

مقایسه ( 0 مورد )