دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

قمقمه و فلاسک

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که به سفر و طبیعت گردی علاقه مند هستند، حتما در وسایل سفرهایتان به یک قمقمه و فلاسک احتیاج دارید. قمقمه و فلاسک از اعضای اصلی یک کوله پشتی مجهز برای سفر هستند که شما می توانید از فروشگاه آنلاین تکدو آنها را خریداری کنید و برای هرگونه چالشی در سفر هایتان مجهز باشید.
مدیر یک شرکت معروف قمقمه و فلاسک سازی در یکی از مصاحبه های خود ادعا کرده است که قمقمه و فلاسک ها می توانند نوشیدنی های گرم را حدود 12 ساعت گرم نگه دارند و از طرف دیگر نوشیدنی های سرد در قمقمه و فلاسک ها تا بیست و چهار ساعت سرد می ماند، البته میزان کیفیت و زمان نگه داری نوشیدنی ها با دمای مطلوب به نوع و جنس قمقمه و فلاسک مورد استفاده ی شما بستگی دارد و خبر خوش این است که در سایت و فروشگاه آنلاین تکدو می توانید از بین هزاران طرح و مدل، قمقمه و فلاسک مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و پس از طی کردن مراحل بسیار ساده¬ی ثبت سفارش و تکمیل فرایند خریدتان، قمقمه و فلاسک خود را درب منزل تحویل بگیرید.
در انتخاب قمقمه و فلاسک خودتان دقت کنید اما نگران کیفیت و سلامت کالاها نباشید زیرا تکدو تمام محصولات خود را با ضمانت سلامت و اصالت عرضه می کند و خیال شما را از این بابت کاملاً راحت میکند.
شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که تفاوت بین قمقمه و فلاسک در چیست؟
باید به شما بگوییم که اساساً قمقمه و فلاسک یکسان هستند. یعنی می توان گفت فلاسک ها نوعی از قمقمه ها هستند، قمقمه ها دارای دو لایه داخلی و خارجی عایق هستند که یک لایه نازک هوا بین آنها قرار دارد، ساختار فلاسک ها هم دقیقا به همین شکل است و فقط در ظاهر آن ها تفاوت هایی وجود دارد. اما نکته جالب اینجا است که فلاسک ها به دلیل تفاوت در ظاهر و ساختارشان غالباً کارایی بیشتری نسبت به قمقمه ها دارند و برای زمان بیشتری دمای نوشیدنی ها را حفظ می کند. شما می توانید در فروشگاه آنلاین تکدو قمقمه و فلاسک خودتان را از بین برند های معروف نظیر برند هنری (Henry)، استنلی (Stanley)، یونیک (Unique) و… انتخاب و خریداری نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )