دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 5 کالا از 5

دستمال مرطوب

کاربرد های دستمال مرطوب متناسب با موقعیت و نیاز افراد، متفاوت و گسترده است. محصولی بسیار کاربردی است و در بین همگان شناخته شده است. دستمال مرطوب کننده، حتی در مکان های اداری و تجاری و صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
به طور کلی دستمال های مرطوب به 3 دسته تقسیم می شوند:
دستمال مرطوب مناسب برای مراقبت های شخصی که شامل: دستمال مرطوب کودک، پد های پاک کننده، دستمال آرایشی بهداشتی و بهداشت شخصی است.
دستمال مرطوب برای تمیز کردن وسایل خانه شامل: دستمال مرطوب آشپزخانه، دستمال مرطوب حمام، دستمال مرطوب سرویس آشپزخانه، دستمال مرطوب تمیز کننده سطوح شیشه ای و دستمال مرطوب مراقبت از خودرو
دستمال مرطوب مناسب برای تمیز کاری صنعتی شامل: دستمال مرطوب دارای قابلیت چربی زدایی و دستمال مرطوب های آنتی باکتریال

نکات مهم در خرید دستمال مرطوب

با توجه به اهمیت دستمال مرطوب به عنوان محصولی که مستقیم با پوست در تماس است، بهتر است هنگام خرید به انتخاب انواع با کیفیت آن دقت کنید. دستمال مرطوب های استوانه ای، به دلیل سهولت در استفاده برای مصارف آرایشی و پاک کنندگی می تواند گزینه مناسبی باشد . انواع معطر دستمال مرطوب ها نیز به دلیل عطر خوبی که ایجاد می کنند، برای تمیز کردن دست ها بعد از فعالیت و یا غذا خوردن کاربرد دارند. به طور کلی دستمال هایی که رطوبت بیشتری دارند، معمولا برای پوست و نواحی حساس بدن انتخاب می شوند.

برند های مختلف دستمال مرطوب

امروزه برند های متعددی در زمینه تولید و عرضه انواع دستمال مرطوب فعالیت می کنند که از میان شناخته شده ترین آن ها می توان به نیوساد، بیول، کامان، بانیو، دافی، لاو دافی، نینو و … اشاره کرد که می توانید در سایت تکدو خریداری نمایید.
با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تکدو می توانید کالاهای مورد نظر خود را از میان اقلام عرضه شده از برترین برندها با اطمینان از کیفیت و اصالت آن سفارش دهید.

مقایسه ( 0 مورد )