دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

گردنبند زنانه

یکی از موارد مهم در مد و پوشاک زنانه، اکسسوری های است که استفاده می شود. گردنبند زنانه یکی از اکسسوری هایی است به شدت مورد علاقه بانوان است. اغلب گردنبند های زنانه، زنجیر هایی ظریف دارند که یک پلاک روی آن قرار می گیرد. این اکسسوری تکمیل کننده استایل شیک و زیبا می باشد.
علت استفاده از گردنبند زنانه، پر کردن فضای خالی میان گردن است. البته ناگفته نماند که از آن ها می توان جهت ایجاد فرم کشیده یا زیبا تر کردن استفاده کرد.

انواع گردنبند زنانه

این نوع اکسسوری را می توان به ۳ قسمت تقسیم بندی کرد که به ترتیب عبارتند از گردنبند آویز، سینه ریز و چوکر. در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم.

گردنبند آویز

یکی از کلاسیک هایی که مورد محبوب زنان و بانوان واقع شده است، گردنبند آویز است. نوع طراحی و جنس زنجیر بسیار اهمیت دارد تا در موقعیت های مختلف و مناسب بتوانید از آن استفاده کنید.

چوکر

چوکر از آن دست گردنبندهایی است که هر کسی جرئت و جسارت استفاده از آن را ندارد. در این نوع اکسسوری پارچه مشکی رنگی دور گردن جای می گیرد. البته فراموش نکنید که از مهره و سنگ ها نیز در ساخت آن استفاده می شود. استفاده از چوکر در مدت زمان طولانی بسیار سخت خواهد بود و با توجه به این موضوع و خاص بودن این نوع گردنبند، افراد کمی از آن استفاده می کنند.

انواع برندهای فعال در اکسسوری

امروزه دنیای مد و پوشاک مورد توجه عموم به خصوص زنان واقع شده است. با توجه به مورد ذکر شده برندهای بسیاری در این حوزه فعالیت می کنند که به ترتیب عبارتند از سواروسکی، میو، آی جواهر، شهر شیک، آرامیس، شیک کده و … .
معتبرترین برندها در زمینه بدلیجات و زیورآلات سواروسکی و الیور است. اگر علاقمند به خرید اکسسوری زنانه هستید، فروشگاه اینترنتی تکدو در خدمت مشتریان است.

مقایسه ( 0 مورد )